Reklama

Na terenie budowy odnaleziono pocisk

Opublikowano:
Autor:

Na terenie budowy odnaleziono pocisk - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miejscowości Karolew odnaleziono niewybuch, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Co jeszcze działo się minionej doby?

W miejscowości Karolew odnaleziono niewybuch, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej. Co jeszcze działo się minionej doby?

Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska, niewybuch ujawniono na terenie gminy Gąbin, w miejscowości Karolew. -W trakcie prac budowlanych właściciel posesji natrafił na pocisk moździerzowy  - relacjonuje Krzysztof Piasek. Pocisk został zabezpieczony, trzeba zaczekać na saperów.

Miniona doba upłynęła w miarę spokojnie, obyło się bez wypadków na drogach, za to z kolizjami. - Było łącznie sześć kolizji, z czego pięć w Płocku i jedna na terenie powiatu - informuje Krzysztof Piasek. - Nie zatrzymano także nietrzeźwych kierowców. W poniedziałek do izby wytrzeźwień trafiło tylko sześć osób.

Spośród zdarzeń kryminalnych rzecznik wymienia niedzielną kradzież przewodów elektrycznych o wartości 720 zł na ul. Pasternakiewicza, a także włamanie do ciężarówki przy ul. Kolejowej i kradzież paliwa o łącznej wartości około 2,2 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE