Reklama

Na tej ulicy koniec z darmowym parkowaniem

Opublikowano:
Autor:

Na tej ulicy koniec z darmowym parkowaniem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyły się prace remontowe na odcinku Kazimierza Wielkiego na odcinku od ul. Wyczałkowskiego do ul. Okrzei. Jeśli kierowca nie chce otrzymać wezwania do zapłaty opłaty za brak biletu parkingowego w godzinach funkcjonowania strefy płatnego parkowania, lepiej niech od poniedziałku skorzysta z parkomatu.

Zakończyły się prace remontowe na odcinku Kazimierza Wielkiego na odcinku od ul. Wyczałkowskiego do ul. Okrzei. Jeśli kierowca nie chce otrzymać wezwania do zapłaty opłaty za brak biletu parkingowego w godzinach funkcjonowania strefy płatnego parkowania, lepiej niech od poniedziałku skorzysta z parkomatu. 

Strefa płatnego parkowania na wyremontowanym odcinku Kazimierza Wielkiego zacznie obowiązywać od 29 maja. Parkomaty już zostały zamontowane. Obowiązują identyczne zasady, jak na pozostałym obszarze objętym SPP, czyli należy pamiętać o pobraniu biletu parkingowego w parkomacie w godz. 8.00-17.00 od poniedziałku do piątku. Raz dziennie przysługuje darmowe 30 minut.

- Przypomnijmy też, że SPP objęta została znakiem „strefa ograniczonego parkowania” - mówi Konrad Kozłowski z zespołu współpracy z mediami w Ratuszu. - Oznacza on, że można pozostawić samochód wyłącznie w miejscu do tego wyznaczonym i oznakowanym. Inaczej grozi mandat.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE