Reklama

Na remontowanym budynku pojawił się już balkon. Kiedy koniec prac?

Opublikowano:
Autor:

Na remontowanym budynku pojawił się już balkon. Kiedy koniec prac? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od jakiegoś czasu możemy spokojnie przejść już po nowym chodniku przy remontowanej kamerze pruskiej. Z nowych okien jeszcze nie zdjęto naklejek, w środku nie ma mebli, pracownicy uwijają się z ostatnimi elementami do zamontowania. W zeszłym tygodniu pojawiła się balustrada na balkonie. Wszystkie prace powinny zakończyć się już niebawem.

Od jakiegoś czasu możemy spokojnie przejść już po nowym chodniku przy remontowanej kamerze pruskiej. Z nowych okien jeszcze nie zdjęto naklejek, w środku nie ma mebli, pracownicy uwijają się z ostatnimi elementami do zamontowania. W zeszłym tygodniu pojawiła się balustrada na balkonie. Wszystkie prace powinny zakończyć się już niebawem.

Zbliża się koniec remontu kamery pruskiej, która stanie się ponownie siedzibą delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Remont wymagał nadzory konserwatorskiego. Jak dowiedzieliśmy się od Huberta Wożniaka z zespołu medialnego Ratusza, wykończenie powinno nastąpić do 30 listopada, po tym terminie zaczną się procedury odbiorowe.

Remont budynku przy Kolegialnej 15 miał pochłonąć 17,2 miliona złotych. Inwestorem jest płocki samorząd, ale środki finansowe pochodzą z budżetu wojewody.   

[ZT]10815[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE