Reklama

Na policję zgłoszono kradzież i porysowane auta

Opublikowano:
Autor:

Na policję zgłoszono kradzież i porysowane auta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy kradzieżach najwyraźniej kreatywność jest wskazana. Tym razem kosztowało to jednak trochę trudu. Ponadto w miniony weekend na Podolszycach Północ i na Zielonym Jarze doszło do porysowania samochodów.

Przy kradzieżach najwyraźniej kreatywność jest wskazana. Tym razem kosztowało to jednak trochę trudu. Ponadto w miniony weekend na Podolszycach Północ i na Zielonym Jarze doszło do porysowania samochodów.

Policja podsumowała miniony weekend. Nie było wypadków, w raporcie uwzględniono 12 kolizji w Płocku, siedem na terenie powiatu. Do izby wytrzeźwień trafiło 19 osób, zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących (jednego na ul. Wiatraki w Płocku, drugiego w Janoszycach w gminie Brudzeń).

Na Komendę Miejską Policji wpłynęły dwa zgłoszenia. Do pierwszego doszło między 25 a 31 marca.

- W Śiegocinie w gminie Radzanowo ukradziono bramę stanowiącą element ogrodzenia niezamieszkałej działki – mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. - Wartość strat to około 800 zł.

Z kolei w niedzielę na ul. Batalionu Parasol i na Kutrzeby porysowano dwa auta. W jednym przypadku właściciel ocenił straty na 2,5 tys. zł (zgłosił zadrapanie o długości 1 cm na tylnej listwie nad tablicą rejestracyjną, odprysk lakieru z przodu auta i zadrapanie na bocznych drzwiach z lekkim wgnieceniem), w drugim na 500 zł.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE