Reklama

Na Podolszycach stanęła scena [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Na Podolszycach stanęła scena [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezentują się na niej płoccy seniorzy, którzy od przedpołudnia bawią się w Parku Północnym na pierwszym własnym festiwalu.

Prezentują się na niej płoccy seniorzy, którzy od przedpołudnia bawią się w Parku Północnym na pierwszym własnym festiwalu.

Już od rana z parku dobiegały skoczne dźwięki muzyki, sprawdzano nagłośnienie przed imprezą, którą zorganizowali sobie tam płoccy seniorzy. W części piknikowej stanęła scena, na której swoje możliwości wokalne prezentują mniej lub bardziej stremowani seniorzy podczas pierwszego Festiwalu Amatorskich Zespołów „Mikrofon Seniora”.

Na początek imprezy przeboje Celine Dion zaśpiewała znana wokalistka, niewidoma Patrycja Malinowska, a potem scenę zajęli seniorzy. Występom zespołów chóralnych, wokalno-muzycznych, kabaretowych i solistów) przysłuchuje się nie tyko publiczność, ale i jury m.in. z dyrektorem Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki Arturem Wiśniewskim. Werdykt jury poznamy ok. 16.30. A potem - o ile nadciągające szarobure chmury nie wypłoszą seniorów, zaplanowano potańcówkę i występ zespołu Big Band.

Fot. Portal Płock

Więcej zdjęć zobacz w naszej galerii

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE