Reklama

Na osobisty rozwój nigdy nie jest za późno

Opublikowano:
Autor:

Na osobisty rozwój nigdy nie jest za późno - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oferty kursów, szkoleń, szkół językowych oraz zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży – wszystko to znajdzie się na tegorocznej edycji Targów Aktywności w Galerii Wisła.

Oferty kursów, szkoleń, szkół językowych oraz zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży – wszystko to znajdzie się na tegorocznej edycji Targów Aktywności w Galerii Wisła.

Na organizowanych po raz drugi targach swoje ekspozycje zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców. Znajdą się wśród nich kluby hobbystyczne, szkoły tańca, szkoły językowe, firmy i instytucje o bardzo szerokim zakresie działania.

Wiele dziać będzie się na specjalnie do tego przygotowanej scenie. Będzie można na niej zobaczyć nie tylko występy taneczne, wokalne i muzyczne, ale również pokazy sportów walki. W planach są między innymi manualne warsztaty dla najmłodszych oraz mnóstwo konkursów. Nagrody będą bardzo zróżnicowane. Od książek i upominków przez vouchery na kursy kosmetyczne aż po zniżki na kursy językowe.

Po sukcesie pierwszej edycji targów mieliśmy pewność że wrócimy do tego projektu. Nikt przed nami nie prezentował w jednym miejscu tak szerokiego wachlarza możliwości pozalekcyjnych i zajęć dla dzieci, młodzieży, czy dorosłych – powiedział Artur Koziński z Galerii Wisła. – Tegoroczna edycja wzbogacona jest o wiele elementów, które nie były obecne podczas pierwszej odsłony targów, m.in.: warsztaty robotyki z firmą iCOUNT, stanowisko Fabryki Kreatywności na którym będą się odbywać zajęcia z konstruowania, planowania, budowania i kreatywnego myślenia poprzez zabawę specjalnymi klockami, czy stanowisko Płockiego Klubu Fantastyki na którym będzie można pograć w gry planszowe i karciane, oraz wziąć udział w bitwie na piankowe miecze. Chcemy za pomocą Targów Aktywności udowodnić, że na rozwój nigdy nie jest za późno.
Targi będą trwać w sobotę od godziny 9 do 21, a w niedzielę od 10 do 21.

Fot. Galeria Wisła

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE