Reklama

Na komendę bez chodnika. Policji nie wadzi?

Opublikowano:
Autor:

Na komendę bez chodnika. Policji nie wadzi? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Czy policja zamierza kiedyś zbudować chodnik przy bramie wjazdowej do komendy, by piesi nie musieli iść między jadącymi samochodami? - dopytuje nasz czytelnik.

- Czy policja zamierza kiedyś zbudować chodnik przy bramie wjazdowej do komendy, by piesi nie musieli iść między jadącymi samochodami? - dopytuje nasz czytelnik.

Płocczanin myślał, że to rozwiązanie tymczasowe i że z biegiem czasu powstanie chodnik przy bramie wjazdowej, a także chodnik  i bramka w ogrodzeniu na wprost wejścia do komendy. - Żeby do niej wejść, trzeba przejść na wewnętrzną uliczkę i po niej iść - wskazuje nasz czytelnik. - To chyba niezbyt bezpieczne rozwiązanie?

- Cały układ drogowy w otoczeniu komendy, łącznie z tym, by wejście prowadziło główną bramą wjazdową, został wykonany zgodnie z projektem - rozkłada ręce Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. - By dobudować dodatkowy odcinek chodnika trzeba by uzyskać zgodę z Wydziału Inwestycji Komendy Wojewódzkiej w Radomiu, bo to ona była inwestorem w przypadku budowy nowej komendy.

Ale na to się raczej nie zanosi - rzecznik informuje, że poza nami i jednym anonimowym komentarzem w Internecie raczej nikt nie zgłaszał takich zastrzeżeń. - Rozważymy taką możliwość, jeśli będzie taka potrzeba,  ale wydaje się, że obecnie nie ma w rejonie bramy aż takiego natłoku samochodów, by ruch pieszych był utrudniony.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE