Reklama

Na jesieni nowe targi. Można się zgłaszać

Opublikowano:
Autor:

Na jesieni nowe targi. Można się zgłaszać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prowadzisz firmę produkującą sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, środki pielęgnacyjne, a może zdrową żywność? Albo myślisz o zaprezentowaniu własnej szkoły tańca lub klubu hobbystycznego? Interesują cię oferty sanatoriów, uzdrowisk, pensjonatów, salonów kosmetycznych bądź SPA? Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się targami, które będą organizowane na jesieni.

Prowadzisz firmę produkującą sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, środki pielęgnacyjne, a może zdrową żywność? Albo myślisz o zaprezentowaniu własnej szkoły tańca lub klubu hobbystycznego? Interesują cię oferty sanatoriów, uzdrowisk, pensjonatów, salonów kosmetycznych bądź SPA? Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się targami, które będą organizowane na jesieni.

4 października w płockiej Orlen Arenie odbędą się Targi Zdrowego Życia – Senior 2014 zaadresowane do osób po 50. roku życia. Za imprezę odpowiada Urząd Miasta Płocka wespół ze stowarzyszeniem Innovacja.

Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o propagowanie zdrowego trybu życia wśród starszych osób. W dodatku są one dysponentami większej ilości czasu wolnego, który mogłyby poświęcić na przykład na zapoznanie się z propozycjami licznych firm i instytucji, jakie zgłoszą swój udział w jesiennych targach, aby świadome dbać o swoje zdrowie.

– Liczymy przede wszystkim na współpracę z instytucjami z Płocka, które skupiają wokół siebie aktywnych po 50. roku życia. Mamy nadzieje, że dołączą do nas firmy, które cenią osobisty kontakt z klientem i zależy im na uzyskaniu miana firmy przyjaznej seniorom – tłumaczy Ewa Pietrzak, pełnomocnik prezydenta ds. organizacji pozarządowych.

Oprócz prezentacji firm i instytucji, nie zabraknie licznych konkursów, obecności znanych sportowców i dancingu! – Dołożymy wszelkich starań, aby odwiedzający Targi Zdrowego Życia – Senior 2014 zdobyli potrzebne informacje, a także świetnie się bawili – zapowiada z kolei Tomasz Marzec, członek zarządu stowarzyszenia Innovacja. 

Wszyscy zainteresowani udziałem w targach powinni nadesłać swoje zgłoszenie do 19 września 2014 roku mailowo na adres: [email protected] lub kontaktować się telefonicznie z organizatorami pod numerem telefonu 792 644 527.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE