Reklama

Na festiwalu można wygrać samochód

Opublikowano:
Autor:

Na festiwalu można wygrać samochód - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystarczy kupić audiobooka z ewangelią w wykonaniu Jerzego Zelnika, aby wziąć udział w losowaniu chevroleta spark.

Wystarczy kupić audiobooka z ewangelią w wykonaniu Jerzego Zelnika, aby wziąć udział w losowaniu chevroleta spark.

Dochód ze sprzedaży płyt zostanie przeznaczony na misje prowadzone w Brazylii, gdzie swoją posługę pełni między innymi kapłan z diecezji płockiej. Organizatorzy „Polskiej Copacabany” przygotowali audiobooki z ewangeliami, które czytają doskonale znany aktor Jerzy Zelnik oraz młodzież z różnych stron diecezji.

Każdy, kto zdecyduje się na kupno audiobooka, powinien wypełnić i zarejestrować specjalny kupon konkursowy. Będzie miał wówczas szansę na wygranie nagrody czyli samochodu chevrolet spark. Finał loterii odbędzie się podczas niedzielnego koncertu.


Loteria nie będzie, oczywiście, jedyną atrakcją imprezy, która zaczyna się już w piątek 5 lipca. Festiwal Młodych – Polska Copacabana to największy festiwal kultury chrześcijańskiej, na który składają się cztery dni wypełnione koncertami, spotkaniami i warsztatami. To wydarzenie niezwykle istotne dla chrześcijańskiej społeczności. Jego nazwa – Polska Copacabana – ma się kojarzyć ze Światowymi Dniami Młodzieży, które odbędą się w Rio de Janeiro.

W pierwszy weekend lipca do Płocka zjadą młodzi ludzie, którzy chcą poczuć klimat towarzyszący tego typu spotkaniom i pobawić się przy dobrej muzyce. Pod koniec miesiąca tymczasem modlitwy pielgrzymów z całego świata zabrzmią na piaskach brazylijskiej Copacabany.

Na Festiwalu Młodych zagrają artyści, którzy w swojej twórczości nawiązują do motywów i wartości chrześcijańskich: zespół Raz Dwa Trzy z towarzyszeniem Płockiej Orkiestry Symfonicznej, rockowa kapela Luxtorpeda, hip-hopowcy z formacji Full Power Spirit oraz najpopularniejszy rodzimy chór gospel Trzecia Godzina Dnia. Ostatni muzyczny wieczór festiwalu wypełnią kompozycje orkiestry salsowej Jose Torresa oraz Arki Noego.

Festiwal Młodych – Polska Copacabana to nie tylko koncerty i wspólna zabawa, ale też warsztaty i zajęcia grupowe oraz katechezy i wspólna modlitwa. Osoby, które planują udział w warsztatach i mieszkanie na polu namiotowym, muszą wykupić bilety w cenie od 40 do 110 zł.

Organizatorami Festiwalu Młodych – Polska Copacabana są Fundacja Studnia, Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Studnia i Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Biskup Płocki Piotr Libera, Ambasador Brazylii w Rzeczypospolitej Polskiej Jorge Geraldo Kadri oraz Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest Portal Płock.

Program:

Piątek, 5.07.2013
18 Eucharystia – przewodniczy ks. Biskup Henryk Tomasik, gra Propaganda Dei
19 kolacja
20 otwarcie FM
20 koncert Raz Dwa Trzy z Płocką Orkiestrą Symfoniczną
22 Wieczór Chwały

Sobota, 6.07.2013
70 katecheza
8 śniadanie
9.15 – 11.15 warsztaty
12 spotkanie w grupach
13 Eucharystia
14 obiad
16 – 18 warsztaty
18.30 kolacja
19.30 nabożeństwo wieczorne
20.30 koncerty wieczorne: FPS, TGD, Luxtorpeda

Niedziela, 7.07.2013
7:30 katecheza
8 śniadanie
9.15 – 11.15 warsztaty
12 spotkanie w grupach
13 Eucharystia – przewodniczy ks. Biskup Piotr Libera
14 obiad
15 koronka do Bożego Miłosierdzia – ulice miasta
15:30 – 18 zwiedzanie miasta, panele dyskusyjne, wydarzenia kulturalne
18 kolacja
19 nabożeństwo wieczorne
20 koncerty: Arka Noego, Jose Torres i grupa z Brazylii
23:30 – 02 noc samby

Poniedziałek, 8.07.2013
8 katecheza
9 śniadanie
10 prezentacje warsztatowe
11 spotkanie w grupach
12 nabożeństwo rozesłania
13 zakończenie Festiwalu Młodych

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE