Reklama

Na działce znaleziono pociski artyleryjskie

Opublikowano:
Autor:

Na działce znaleziono pociski artyleryjskie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miniony weekend obfitował w kolizje drogowe, doszło do dwóch wypadków. Odnotowano kradzieże, wezwano nawet saperów z powodu odnalezienia pocisku artyleryjskiego.

Miniony weekend obfitował w kolizje drogowe, doszło do dwóch wypadków. Odnotowano kradzieże, wezwano nawet saperów z powodu odnalezienia pocisku artyleryjskiego.

Bilans zdarzeń począwszy od piątku? To aż 37 kolizji drogowych (20 na terenie miasta Płocka, 17 w powiecie) oraz dwa wypadki. Do obu tych zdarzeń doszło w piątek. Pierwszy był około godz. 11.58 na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Gradowskiego:

- Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 29-letnia kierująca samochodem marki BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu peugeotem. W wyniku zdarzenia 36-letni pasażer peugeota z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - poinformowała mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Drugie zdarzenie było w Drobinie o godz. 12.30. Ustalono, że 19-letni kierujący oplem z powiatu płockiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą. Kierowcę ze skody z obrażeniami ciała odwieziono do szpitala.

[ZT]23748[/ZT]

Zatrzymano sprawców kradzieży produktów o wartości ponad 500 zł w sklepach przy al. Kobylińskiego i przy ul. Dworcowej. Ponadto na ul. Wyszogrodzkiej ktoś uszkodził powłokę lakierniczą pojazdu. Wartość poczynionej szkody oszacowano na 3 tys. zł.

W minioną niedzielę na działce na ul. Kostrogaj właściciel znalazł pociski artyleryjskie z czasów II wojny światowej. Wezwał policję, ta z kolei powiadomiła Jednostkę Wojskową z Inowrocławia. - Saperzy zabrali znalezisko z działki jeszcze tego samego dnia - dodaje policjantka.

Wybory parlamentarne 2019

Wczoraj do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęły dwa zawiadomienia od przewodniczących komisji wyborczych. Informowaliśmy o nich 13 października.

Pierwsze zawiadomienie dotyczyło podejrzenia naruszenia przepisów prawa wyborczego. Sytuacja dotyczyła pojazdu oklejonego plakatami wyborczymi, który zaparkowany był w rejonie jednego z lokali wyborczych (osiedle Miodowa). Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie i sprawdzają czy pojazd ten poruszał się po drogach w czasie trwania ciszy wyborczej. Jeśli tak to osoba kierująca tym pojazdem naruszyła przepisy prawa wyborczego.

[ZT]23750[/ZT]

Drugie zawiadomienie dotyczyło popełnienia przestępstwa polegającego na wyniesieniu z lokalu wyborczego opieczętowanej karty do głosowania. Kartę do głosowania znalazła kobieta w rejonie przystanku autobusowego na osiedlu Łukasiewicza i przekazała przewodniczącemu obwodowej komisji wyborczej. Wyniesienie karty wyborczej jest przestępstwem za które grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

[ZT]23755[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE