Reklama

Na 3 Maja powstanie rondo. Prace już ruszyły

Opublikowano:
Autor:

Na 3 Maja powstanie rondo. Prace już ruszyły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wodociągi Płockie rozpoczęły prace na ulicy 3 Maja. Związane one są z kolejnym etapem rozdziału kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową. To część większej inwestycji, bo będzie wykonane przebicie, a także rondo, które połączy ul. 3 Maja z al. Jachowicza.

Wodociągi Płockie rozpoczęły prace na ulicy 3 Maja. Związane one są z kolejnym etapem rozdziału kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową. To część większej inwestycji, bo będzie wykonane przebicie, a także rondo, które połączy ul. 3 Maja z al. Jachowicza. 

W piątek, 22 czerwca, rozpoczęły się prace związane z zadaniem "Rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i kanalizację deszczową w ul. 3 Maja i w ul. Pięknej wraz rozbudową ul. 3 Maja oraz budową łącznika od Al. St. Jachowicza do ul. 3 Maja”. Zgodnie z umową przebudowa ul. 3 Maja oraz budowa łącznika pomiędzy al. Jachowicza i 3 Maja mają zakończyć się do 31 października, natomiast roboty związane z ul. Piękną do końca roku.

[ZT]17917[/ZT]

- W ramach powyższego zadania w ul. 3 Maja i Pięknej wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, przebudowana zostanie kanalizacja sanitarna oraz wodociąg - informuje Ilona Bombalicka z Biura Zarządu „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. - Po zakończonych robotach przebudowana zostanie na podstawie opracowanej dokumentacji ulica wraz z oświetleniem oraz wybudowany zostanie łącznik pomiędzy ul. 3 Maja i Jachowicza. Budowa łącznika wymaga wyburzenia budynku przy ul. 3 Maja.

Wykonawca przy wprowadzaniu organizacji ruchu na czas prowadzonych robót informował okolicznych mieszkańców oraz zamontował tablice informacyjne w pasie drogowym ul. 3 Maja. W trakcie realizacji prac, na każdym jej etapie wykonawca ma obowiązek umożliwić dojazd do wszystkich posesji przyległych do przebudowywanego pasa drogowego. Wczoraj usunięta została stara warstwa asfaltu, natomiast wykonawca wykonał podjazdy do wszystkich wjazdów na posesję.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE