Reklama

Można już dojechać do ratusza

Opublikowano:
Autor:

Można już dojechać do ratusza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fragment zamkniętego od kilku tygodni Kazimierza Wielkiego jest już przejezdny. Wyłączona z ruchu jest nadal część ulicy Nowowiejskiego.

Fragment zamkniętego od kilku tygodni Kazimierza Wielkiego jest już przejezdny. Wyłączona z ruchu jest nadal część ulicy Nowowiejskiego.

Odcinek Kazimierza Wielkiego od Topolowej do Nowowiejskiego zamknięto na początku maja z powodu inwestycji polegającej na  rozdzieleniu kanalizacji ogólnospławnej w centrum Płocka na deszczową i sanitarną, którą w tej części miasta prowadzą Wodociągi Płockie. Główny kolektor deszczowy o średnicy 1,4 m jest tam układany w technologii tradycyjnej, czyli w otwartym wykopie, a nie tak jak przy Kobylińskiego technika mikrotunelingu. Dlatego ulicę trzeba było zamknąć na kilka tygodni.

Prace wprawdzie cały czas jeszcze trwają, ale na części zamkniętego odcinka przywrócono już ruch. Jadący ddo ratusza bez problemu mogą się dostać do urzędu miasta, nie muszą wybierać objazdów. - W tej chwili zamkniety jest tylko odcinek Nowowiejskiego od Kazimierza Wielkiego do Łukasiewicza, reszta jest przejezdna - potwierdzają Wodociągi Płockie.

Na zdjęciu: część Kazimierza Wielkiego jest już przejezdna

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE