Reklama

Mózg to ty szanuj! Ruszają z nowym projektem

Opublikowano:
Autor:

Mózg to ty szanuj! Ruszają z nowym projektem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Pamiętajcie, że mózg to najważniejszy organ naszego ciała! Nie zapominajcie, aby go szanować – zwracają uwagę uczniowie Małachowianki. Zaczynają nowy projektem skierowany do płocczan w różnym wieku.

- Pamiętajcie, że mózg to najważniejszy organ naszego ciała! Nie zapominajcie, aby go szanować – zwracają uwagę uczniowie Małachowianki. Zaczynają nowy projektem skierowany do płocczan w różnym wieku.

Zbliża się kolejna odsłona w ramach konkursu „Zwolnieni z Teorii”. Grupa uczniów z płockiej Małachowianki podąża przetartym szlakiem. Wcześniej był sympatyczny zielony stworek z rogami i rozmowy z ludźmi, którzy w życiu wykazali się przedsiębiorczością, a teraz symbolem nowego projektu stał się... mózg. 

[ZT]12274[/ZT]

- Współczesna rzeczywistość i tryb życia Polaków skłonił nas, uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. marsz. Stanisława Małachowskiego, do podjęcia inicjatywy mającej na celu uświadomienie społeczności Płocka, jak ważna jest dbałość o zdrowie fizyczne – wyjaśniają swoje pobudki. - Chcemy poruszyć tematykę zdrowego trybu życia, odżywiania i aktywności fizycznej, oraz jego wpływu na kondycję naszego umysłu. Pragniemy dotrzeć szczególnie do naszych rówieśników, odciągnąć ich od komputerów i pokazać zdrowsze formy spędzania wolnego czasu.

Łącznie zaplanowano pięć wykładów z udziałem profesjonalistów z zakresu zdrowia, sportu i psychologii. Na pierwszym spotkaniu, 24 marca z pewnością pojawią się akcenty związane z gotowaniem, podobnie w trakcie drugiego 27 marca pt. „Jedz zdrowo”. Na kolejnych uczestnicy posłuchają o rozwijaniu pasji i tańcu wymagającym zapamiętania kroków. Jedni te ruchy próbują sobie zwizualizować słuchając muzyki, inni zapisują i powtarzają, jakby uczyli się materiału do klasówki. Bo czy ktoś z nas pomyślał oglądając teledysk, jak oni to robią, że tak płynnie przechodzą w ustalonej choreografii od jednego ruchu do drugiego?

Fot. Materiały promocyjne / Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE