Reklama

Możesz zbadać wzrok zupełnie za darmo

Opublikowano:
Autor:

Możesz zbadać wzrok zupełnie za darmo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Masz problemy ze wzrokiem i nie chcesz czekać w kolejce do okulisty? Swoje oczy możesz zbadać już w sobotę. I nic za to nie zapłacisz.

Masz problemy ze wzrokiem i nie chcesz czekać w kolejce do okulisty? Swoje oczy możesz zbadać już w sobotę. I nic za to nie zapłacisz.

Lekarze okuliści będą czekać na potencjalnych pacjentów w sobotę 3 sierpnia w godzinach 10-15 na parkingu przy Polo Markecie na Radziwiu w „Mobilnym biurze SLD”. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu przeprowadzone będą badania w zakresie diagnostyki i korekcji pogorszenia widzenia (prezbiopii). Specjaliści zajmą się również badaniem dna oka, mierzeniem ciśnienia w gałkach ocznych oraz kwalifikacją do laserowej korekcji wzroku. Wszystko zupełnie za darmo.

Bezpłatne badanie wzroku to jedna z „dodatkowych atrakcji” pierwszego z cyklu plenerowych spotkań z mieszkańcami Płocka organizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej. Mają się one stać podstawą do stworzenia tzw. mapy lokalnych potrzeb będącej częścią Obywatelskiego Programu Rozwoju Płocka. SLD planuje zorganizowanie punktów informacyjnych w najczęściej odwiedzanych częściach miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE