Reklama

Moto Mikołaje publikują film z kradzieży puszki. - Poznajecie ich? [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Moto Mikołaje publikują film z kradzieży puszki. - Poznajecie ich? [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak zapowiadali - tak zrobili. Moto Mikołaje z Płocka opublikowali film, na którym zarejestrowano kradzież charytatywnej puszki. - Już po dobranocce...Czas na kino dla dorosłych. Leci obiecana premiera pt. "Bezczelny napad na puszkę motomikolajow" - piszą na profilu facebokowym i proszą o pomoc w identyfikacji złodziejów.

Jak zapowiadali - tak zrobili. Moto Mikołaje z Płocka opublikowali film, na którym zarejestrowano kradzież charytatywnej puszki. - Już po dobranocce...Czas na kino dla dorosłych. Leci obiecana premiera pt. "Bezczelny napad na puszkę motomikolajow" - piszą na profilu facebokowym i proszą o pomoc w identyfikacji złodziejów.

Przypomnijmy, w miniony poniedziałek zginęła puszka Moto Mikołajów. Jedna z tych, do których wrzucać można pieniądze na coroczną akcję zmotoryzowanych. To m.in. dzięki tym środkom miały zostać kupione prezenty dla dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych czy szpitala. Tak by dać najmłodszym uśmiech na święta. W puszce, która ustawiona była w sklepie w Goślicach, znalazły się również pieniądze na leczenie Rafała Suskiego, motocyklisty, który zderzył się z pijanym traktorzystą. 

Niestety puszkę ktoś ukradł. "Ktoś", a konkretniej dwóch mężczyzn, którzy przyszli do sklepu w Goślicach. Całość zarejestrowała kamera. Wiadomo m.in., że sprawcy przyjechali na miejsce granatowym fiatem punto z WPL na rejestracji. 

Złodziejom zostało postawione ultimatum. Mieli czas do środy, 25 listopada, na oddanie pieniędzy. W przeciwnym wypadku nagranie miało trafić do sieci, a cała sprawa na policję. Pieniądze nie wróciły do Moto Mikołajów z Płocka, więc wideo zostało udostępnione na profilu facebookowym akcji.

- Już po dobranocce... czas na kino dla dorosłych. Leci obiecana premiera pt. "Bezczelny napad na puszkę motomikolajow" - piszą na swoim profilu. - W rolach głównych... No właśnie kto? Poznajecie?  Jeśli tak, czekamy na info - proszą w swoim poście.

Jak podają Moto Mikołaje, sprawa została już zgłoszona na policję, pomimo tego proszą o pomoc w identyfikacji sprawców. - Im więcej informacji tym lepiej - przekonują organizatorzy Motomikołajowej zbiórki. - Daliśmy złodziejom 48 godzin na zwrot naszej własności. Czas minął - dodają.

Oto film z kradzieży. Poznajecie sprawców? Jeśli tak, dajce znać Moto Mikołajom z Płocka lub policji.

[ZT]26956[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE