Reklama

Modeling jako hobby i studia za granicą

Opublikowano:
Autor:

Modeling jako hobby i studia za granicą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gabriela Szygoska startowała w internetowym konkursie Miss Polka. Nie udało jej się dostać do finału, ale traktowała to wyłącznie jako dobrą zabawę.

Gabriela Szygoska startowała w internetowym konkursie Miss Polka. Nie udało jej się dostać do finału, ale traktowała to wyłącznie jako dobrą zabawę.

Gabriela ma 173 centymetry wzrostu i wymiary 85/72/89. Od pewnego czasu zajmuje się modelingiem. Współpracowała z dwiema działającymi w Płocku agencjami modelek. Jest jednak przede wszystkim hostessą, uczestniczącą w największych płockich imprezach. Niedawno można było ją podziwiać podczas Budmat Drift Show.

Konkurs Miss Polka, w którym wystartowała Gabriela, to jedna z coraz liczniejszych tego typu zabaw organizowanych w internecie. – Podeszłam do wszystkiego pół żartem pół serio, więc nie przejmowałam się zbytnio wynikami – przyznała w rozmowie z nami Gabriela Szygoska. – Kiedy okazało się, że nie przeszłam do kolejnej rundy, nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu.

Płocczanka wzięła udział w spotkaniu, które odbywało się w Radomiu. Jednym z jego elementów był pokaz sukni miejscowej projektantki Żanety Głowackiej. Nie udało się jej za to wyjechać na zgrupowanie, podczas którego odbywać się miało szkolenie z zakresu wizażu, modelingu, autoprezentacji. Było ono zarezerwowane, niestety, wyłącznie dla finalistek Miss Polka.

Gabriela nie wyklucza startu w kolejnej imprezie, gdzie oceniana jest uroda dziewczyn. Mówi między innymi o przyszłorocznej edycji Miss Mazowsza. Przyszłoroczne plany to jednak przede wszystkim wyjazd za granicę. I być może rozpoczęcie studiów. – Nigdy nie traktowałam i traktować nie będę modelingu jako źródła utrzymania. To raczej rodzaj hobby – nie ukrywała w rozmowie z nami Gabriela Szygoska. – Myślę o tym, aby skończyć jakieś dobre studia i rozejrzeć się za porządną pracą.

Fot. Tomasz Miecznik/Porta Płock i Archiwum Miss Polka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE