Reklama

Mobilis znów zaskakuje pasażerów i zmienia decyzję

Opublikowano:
Autor:

Mobilis znów zaskakuje pasażerów i zmienia decyzję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpierw kursy do Warszawy miały być realizowane tylko do końca października, następnie w kolejnym komunikacie poinformowano, że kursy będą realizowane do 8 listopada. W międzyczasie okazało się, że jest inny chętny przewoźnik na przejęcie połączeń do stolicy. A teraz Mobilis opublikował nową informację dla pasażerów.

Najpierw kursy do Warszawy miały być realizowane tylko do końca października, następnie w kolejnym komunikacie poinformowano, że kursy będą realizowane do 8 listopada. W międzyczasie okazało się, że jest inny chętny przewoźnik na przejęcie połączeń do stolicy. A teraz Mobilis opublikował nową informację dla pasażerów.

Komunikat dotyczy tylko połączenia Warszawa-Płock.

- Szanowni Państwo, informujemy, że zdecydowaliśmy się kontynuować połączenie na trasie Warszawa - Płock do odwołania, aby nasi pasażerowie mogli bez przeszkód dostać się do stolicy i z niej wrócić.

Z jednej strony to dobra informacja, że nadal dojedziemy do stolicy, ale z drugiej lepiej przed każdym wyjazdem sprawdzić, czy aby na stronie Mobilisu nie pojawił się kolejny komunikat i firma nie wprowadziła nowych, istotnych zmian w rozkładzie jazdy.

[ZT]20776[/ZT]

[ZT]20750[/ZT]

[ZT]20731[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE