Reklama

Mobilis jednak likwiduje połączenia na trasie Płock - Warszawa

Opublikowano:
Autor:

Mobilis jednak likwiduje połączenia na trasie Płock - Warszawa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpierw likwidowali, później informowali, że autobusami firmy Mobilis płocczanie jednak dojadą do stolicy. A teraz znów pojawił się komunikat: - Jesteśmy zmuszeni poinformować, że nasza spółka będzie realizowała połączenia na trasie Płock - Warszawa tylko do końca 2018 r.

Najpierw likwidowali, później informowali, że autobusami firmy Mobilis płocczanie jednak dojadą do stolicy. A teraz znów pojawił się komunikat: - Jesteśmy zmuszeni poinformować, że nasza spółka będzie realizowała połączenia na trasie Płock - Warszawa tylko do końca 2018 r.

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym pasażerom za każdy kilometr przejechany razem i za każdą minutę spędzoną w naszych autobusach - czytamy w zamieszczonym w czwartek komunikacie na stronie internetowej firmy. - Z naszych informacji wynika, że od stycznia 2019 r. linia powinna być obsługiwana przez innego przewoźnika i będziecie mieć Państwo możliwość podróżowania transportem zbiorowym na trasie do Warszawy. Nowy przewoźnik też z pewnością będzie informował przyszłych pasażerów o szczegółach.

Czy będzie to firma Stalko z Zielonki bądź inny przewoźnik? Lada moment zapewne się tego dowiemy.

[ZT]20776[/ZT]

[ZT]20818[/ZT]

[ZT]20759[/ZT]

[ZT]20750[/ZT]

[ZT]20731[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE