Reklama

Mnóstwo powybijanych szyb. Na Przemysłowej rzucano kamieniami

Opublikowano:
Autor:

Mnóstwo powybijanych szyb. Na Przemysłowej rzucano kamieniami  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci podsumowali miniony weekend. Dominują powybijane szyby, zgłoszono także włamanie i kradzież. Wydarzyło się aż 17 kolizji na terenie miasta, do kolejnych sześciu doszło w powiecie.

Policjanci podsumowali miniony weekend. Dominują powybijane szyby, zgłoszono także włamanie i kradzież. Wydarzyło się aż 17 kolizji na terenie miasta, do kolejnych sześciu doszło w powiecie.

O wypadku, do którego doszło w Borowicach w gminie Słupno pisaliśmy w sobotę:

[ZT]15043[/ZT]

Z pozostałych zdarzeń policyjny rzecznik wymienia zgłoszenie usiłowania włamania do garażu na ul. Chopina z czwartku na piątek w zeszłym tygodniu.

- Sprawcy nie weszli do środka, ale spowodowali za to uszkodzenia na łączną sumę 570 zł – mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

W miniony piątek na Jachowicza wybito szyby w jednym z lokali gastronomicznych. Właściciel poniósł stratę na 2,5 tys. zł. Z kolei z piątku na sobotę, tyle ze w Maszewie Dużym, włamano się do sklepu także wybijając szyby. Skradziono pieniądze. Straty oszacowano na 1,6 tys. zł. Ostatnie zdarzenie dotyczy soboty. Na ul. Przemysłowej uszkodzono elewację budynku i szyb zespolonych poprzez rzucanie kamieniami. W tym przypadku wartość strat jest znacznie większa, na 20 tys. zł.  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE