Reklama

Mnóstwo płocczan traci prawo jazdy. Niemal jedno na dzień

Opublikowano:
Autor:

Mnóstwo płocczan traci prawo jazdy. Niemal jedno na dzień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Utrata prawa jazdy na trzy miesiące za jednorazowe przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h miało być batem na piratów drogowych. Jak się okazuje, mimo tak dotkliwej kary nadal wielu kierowców znacznie przekracza przepisy.

Utrata prawa jazdy na trzy miesiące za jednorazowe przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h miało być batem na piratów drogowych. Jak się okazuje, mimo tak dotkliwej kary nadal wielu kierowców znacznie przekracza przepisy. 

Nadmierna prędkość jest jedną z główną przyczyn wypadków drogowych. Krótko mówiąc, brawura na ulicach zabija. Powtarzane apele nie przynoszą jednak znaczących skutków. Tylko od początku tego roku płoccy policjanci zatrzymali 107 uprawnień do kierowaniami pojazdami. Wszyscy kierowcy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. 

Policja nie ukrywa, że regularne łamanie prawa prowadzi do częstszych kontroli.

- Wzmożone działania płockiej drogówki w zakresie dyscyplinowania kierujących do respektowania ograniczeń prędkości podyktowane są liczbą zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Płocku właśnie przez niedostawanie prędkości do warunków panujących na drodze - tłumaczy sierż. szt. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. 

Warto pamiętać, że będąc uczestnikiem ruchu ponosimy odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale również za innych. Kierowco, zastanów się, zanim twój błąd drastycznie wpłynie na życie innych osób.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE