Młody zespół piłkarzy ręcznych Wisły II Płock na podium pierwszej ligi! [ZDJĘCIA]

WiadomościW ostatnim meczu 2022/2023 ORLEN Wisła II Płock pewnie pokonała AZS AWF Warszawa 40:33 (24:12). Młodzi Nafciarze zapewnili sobie drugie lub trzecie miejsce w tabeli grupy C, a 13 trafień zaliczył Oliwier Kamiński.

Nafciarze byli lepsi od samego początku, po 10 minutach wygrywali 7:2, a do przerwy było aż 24:12. W drugiej połowie Wisła grała już bardzo spokojnie, ambitni goście zdołali nieco zmniejszyć straty, ale gospodarze wygrali wysoko, bo 40:33.

Nafciarze znajdują się na drugim miejscu w tabeli, może ich wyprzedzić jeszcze AZS UW Warszawa, któremu pozostało jeszcze spotkanie z Enea Orlęta Zwoleń.

Obejrzyjcie zdjęcia Bartka Miecznika z meczu Wisły z AZS AWF.

ORLEN Wisła II Płock - KS AZS AWF Warszawa 40:33 (24:12)

ORLEN Wisła II Płock: Paradowski, Kwasiborski, Sobiecki – Przykłota, Kamiński 13, Savytskyi 1, Kopciński, Wojkowski 1, Łopatowski, Maćkowiak 8, Piwowarczyk 5, Piórkowski 3, Ziółkowski, Dzierbicki 6, Wiśniewski, Załęski 3.

KS AZS AWF Warszawa: Filipkowski, Zwolakiewicz – Gołaszewski, Grzanowski 1, Romańczuk 7, Salach 5, Kasprowicz 5, Rabiej 2, Rogowski 1, Słomiński 2, Olszewski, Zalewski 2, Ciechomski, Rutkowski 1, Paciuszkiewicz 7, Niedziółka.