Reklama

Młody płocczanin wydał kolejnego singla

Opublikowano:
Autor:

Młody płocczanin wydał kolejnego singla  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dragomir Wojtyłko urodził się w Płocku, ale zawodowo związany jest z Gdańskiem. Niedawno światło dziennie ujrzał kolejny singiel młodego artysty.

Dragomir Wojtyłko urodził się w Płocku, ale zawodowo związany jest z Gdańskiem. Niedawno światło dziennie ujrzał kolejny singiel młodego artysty. 

Najnowszy utwór zatytułowany jest "Maski z gazet". Jak tłumaczy autor, inspiracją były ludzkie zachowania. 

- W wielu miejscach: na bankietach, imprezach charytatywnych ludzie nie potrafią się zachować w naturalny sposób. Zdecydowana większość tego nie robi. Widziałem właśnie w ludziach, w samym sobie zresztą również, że nie potrafimy często pokazać siebie takimi jak naprawdę jesteśmy. Pokazujemy stronę, którą chcemy, żeby inni zobaczyli - mówi Dragomir Wojtyłko. 

Dragomir Wojtyłko urodził się w Płocku. W 2016 roku ukończył studia na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.  Obecnie pracuje nad materiałem i wydaniem płyty długogrającej. W ciągu ostatnich dwóch lat podczas nauki w szkole muzycznej Musicollective zdobył umiejętność gry na gitarze akustycznej, którą ciągle doskonali i wykorzystuje w obecnej twórczości. Do tej pory wydał dwa single: "Little World" oraz "Who I Am". 

[YT]https://youtu.be/tvcKNyf7MWA[/YT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE