Reklama

Miszczyński jest prezesem. Na razie...

Opublikowano:
Autor:

Miszczyński jest prezesem. Na razie... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie potwierdziły się informacje o dymisji, którą miał złożyć prezes Wisły Andrzej Miszczyński. Przynajmniej na razie.

Nie potwierdziły się informacje o dymisji, którą miał złożyć prezes Wisły Andrzej Miszczyński. Przynajmniej na razie.

Dzisiaj wczesnym popołudniem w siedzibie Urzędu Miasta prezydent Andrzej Nowakowski spotkał się z prezesem Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock Andrzejem Miszczyńskim. Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, tematem rozmowy mogła być dymisja, którą miał złożyć prezes na ręce prezydenta.

Andrzej Miszczyński po wyjściu z rozmowy z prezydentem odmówił komentowania jego przebiegu, stwierdzając jedynie krótko, że nic się nie zmieniło. Gospodarz spotkania nie okazał się dużo bardziej rozmowny. – Na razie pan Andrzej Miszczyński pozostał na stanowisku prezesa Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock – powiedział Andrzej Nowakowski. – Na pewno nie zmieni się to przynajmniej do końca obecnej kadencji.

Bardzo istotna może okazać się ostatnia część prezydenckiej wypowiedzi. Obecnie obowiązujący kontrakt Andrzeja Miszczyńskiego jako prezesa klubu wygasa bowiem 30 czerwca 2013 roku, a więc już bardzo niedługo. Czy zostanie przedłużony? – to pytanie, na które trudno obecnie o jednoznaczną odpowiedź.

O co chodzi z tą dymisją? - czytaj tu:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE