Reklama

Miss Polski 2013 została Ada Sztajerowska

Opublikowano:
Autor:

Miss Polski 2013 została Ada Sztajerowska - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tytuł Miss Polski 2013 trafił do rąk 21-letniej Ady Sztajerowskiej z Piotrkowa Trybunalskiego. Galę finałową z płockiej Orlen Areny transmitowała na żywo telewizja Polsat.

Tytuł Miss Polski 2013 trafił do rąk 21-letniej Ady Sztajerowskiej z Piotrkowa Trybunalskiego. Galę finałową z płockiej Orlen Areny transmitowała na żywo telewizja Polsat.

Nowa polska królowa piękności ma 21 lat i 177 centymetrów wzrostu. Koronę odebrała z rąk ustępującej królowej Katarzyny Krzeszowskiej. Miss Polski otrzymała mnóstwo nagród, wśród których były między innymi samochód i ekskluzywne kosmetyki. Tytuł pierwszej wicemiss i Miss Internautów przypadł w udziale Paulinie Maślance z Brzeszczy.

Już podczas pierwszej konkursowej prezentacji, gdy kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki prezentowały się w bieliźnie, dało się zauważyć, które z dziewczyn mają na trybunach najliczniejsze grono sympatyków. Na najgorętsze wsparcie liczyć mogły Martyna Grzębska z Torunia, Angelika Kwiatkowska z Lipna, Magdalena Litewska z Redy, Anna Pabiś z Głuchołazów, Paulina Płoska z Gdańska, Anna Pyrek z Łodzi, Ada Sztajerowska z Piotrkowa Trybunalskiego.

Zanim panie pokazały się w strojach kąpielowych, na scenie zaprezentował się Rafał Brzozowski. Po kolejnej prezentacji zaśpiewała formacja Pectus, a później po raz ostatni na estradzie pojawiły się wszystkie uczestniczki gali. Chwilę potem prowadzący Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz poinformowali, że w finałowej dziesiątce znalazły się: Konga Rojek (Sosonowiec), Natalia Tomczyk (Luboń), Natalia Kaźmierczak (Luboń), Anna Pabiś (Głuchołazy), Ada Sztajerowska (Piotrków Tryb.), Viktoria Lagonda (Białystok), Karolina Ladzińśka (Grajewo), Katarzyna Sikorska (Złotoryja), Anna Pyrek (Łódź) oraz Paulina Maślanka (Brzeszcze).

Niestety, zainteresowań finałowej dziesiątki nie poznaliśmy dzięki rozmowom z parą prowadzących, ale z materiałów filmowych nagranych podczas zgrupowania, podczas którego kandydatki na Miss Polski przygotowywały się do niedzielnej Gali.
Gwiazdą wieczoru był tercet Women of Ireland, który fantastycznie wykonał klasyczny utwór The Beatles „Let it be”.

Zdobywczyni tytułu Miss Polski 2013 będzie reprezentować nasz kraj podczas wyborów Miss World 2014 w Londynie.

Wyniki wyborów Miss Polski 2013:

Miss Polski - Ada Sztajerowska z Piotrkowa Trybunalskiego
I Wicemiss - Paulina Maślanka z Brzeszczy
II Wicemiss - Anna Pabiś z Głuchołazów
III Wicemiss - Karolina Ladzińska z Grajewa
IV Wicemiss - Anna Pyrek z Łodzi

Miss telewidzów - Anna Pyrek z Łodzi.
Miss internautów - Paulina Maślanka z Brzeszczy
fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE