Reklama

Miłośnicy przygód i ekologii – na start!

Opublikowano:
Autor:

Miłośnicy przygód i ekologii – na start! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Na Horyzoncie organizuje drugą w tym roku grę miejską. Odbędzie się ona w sobotę 31 sierpnia. Rejestracja chętnych przy pomniku Bolesława Krzywoustego od 8.30. Start – pół godziny później.

Fundacja Na Horyzoncie organizuje drugą w tym roku grę miejską. Odbędzie się ona w sobotę 31 sierpnia. Rejestracja chętnych przy pomniku Bolesława Krzywoustego od 8.30. Start – pół godziny później.

Uczestnicy tym razem poszukiwać będą skarbów. Będą one jednak jak najbardziej współczesne. Podobnie jak zadania, które będą mieli przed sobą wszyscy chętni. Każdy będzie miał do dyspozycji najnowsze zdobycze techniki z GPS-em, mobilnym komputerem i dostępem do Internetu włącznie.

Na ich drodze czekał będzie most linowy, dmuchana kula do zorbingu oraz wykrywacz metalu. Nauka obsługi tego urządzenia będzie jednym z elementów gry, w której nie zabraknie również opracowanych przez Hufiec Płock Związku Harcerstwa Polskiego. Harcerze uczyć będą recyclingu i wytłumaczą, jak istotne są tego typu działania i dlaczego. Udział w grze jest bezpłatny, a na najlepszych czekają nagrody.

To druga z gier miejskich przygotowana przez Fundację na Horyzoncie. Pierwsza „Na Tropie… - Wyzwania” rozgrywana była w połowie lipca. Fundacja planuje na ten rok jeszcze jedną grę - „Na Tropie Tożsamości i Mojej Małej Ojczyzny”.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE