Reklama

Milionowe straty? Radni chcą wiedzieć

Opublikowano:
Autor:

Milionowe straty? Radni chcą wiedzieć - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś o 17.00 rozpocznie się nadzwyczajna sesja rady miasta. Radni opozycji chcą wiedzieć, w jakiej kondycji finansowej jest Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej.

Dziś o 17.00 rozpocznie się nadzwyczajna sesja rady miasta. Radni opozycji chcą wiedzieć, w jakiej kondycji finansowej jest Płocki Zakład Opieki Zdrowotnej.

Jak naprawdę wygląda sytuacja szpitala św. Trójcy? - chcą wiedzieć natychmiast radni PiS i SLD i właśnie dlatego dziś odbędzie się nadzwyczajna sesja rady miasta, podczas której te wątpliwości mają zostać wyjaśnione.

- Rok 2012 spółka zakończyła kilkumilionową stratą. Zapowiada się, że 2013 r. również zakończy się ze stratą - grzmią radni opozycji. Powołując się na opinię pracowników spółki i związków zawodowych wytykają szefostwu spółki złe zarządzanie majątkiem wpływające na słabą kondycję ekonomiczną, a także chaos organizacyjny i rosnące wbrew faktycznym potrzebom zatrudnienie.

Wniosek o zwołanie sesji poświęconej Płockiemu ZOZ-owi podpisany przez dziewięcioro radnych z klubów PiS, SLD oraz niezrzeszonego radnego Mirosława Milewskiego wpłynął 6 grudnia. Zgodnie z prawem, jeśli z takim wnioskiem wystąpi minimum siedmioro radnych, przewodniczący rady Artur Jaroszewski musi zwołać sesję w ciągu tygodnia.

To nie pierwszy raz, gdy sytuacja finansowa szpitala św. Trójcy budzi sporo emocji. Głośno było o tym m.in. na początku roku, po publikacjach m.in. naszego portalu na temat doniesień o planowanych zwolnieniach czytaj:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE