Reklama

Mikołaje na motocyklach dla potrzebujących

Opublikowano:
Autor:

Mikołaje na motocyklach dla potrzebujących - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz trzeci płoccy miłośnicy motocykli chcą obdarować prezentami wychowanków rodzinnych domów dziecka.

Już po raz trzeci płoccy miłośnicy motocykli chcą obdarować prezentami wychowanków rodzinnych domów dziecka.

– Banda wariatów zimowymi ciemnymi popołudniami nudzi się w domu. Stąd nasza inicjatywa. Robiliśmy to już rok i dwa lata temu – tak tłumaczył inicjatywę płockich motocyklistów Maciej Kusin Kusiński. – Zgadywaliśmy się na Starym Rynku, każdy kupował słodycze, strój Mikołaja i ruszaliśmy w rundę po galeriach.

W tym roku jednak akcja Moto-Mikołajów wygląda nieco inaczej niż dotychczas. „Święci” na motocyklach zebrali się wprawdzie jak zawsze na Starym Rynku, później jednak ruszyli na ulice Wyspiańskiego i Czwartaków.

– Postanowiliśmy, że optymalnym rozwiązaniem będzie zebranie pieniędzy w naszym gronie, a później przygotowanie paczek – wyjaśnił Maciej Kusin Kusiński. – Po rozmowach z kierownictwem tych domów wiemy, ile jest tam dzieci, w jakim są wieku i co jest im potrzebne. A nie są to wyłącznie słodycze.

Miłośnicy ryczących dwukołowców z naszego miasta mają nadzieję, że w tym roku ich grono powiększy się o fanatyków innych pojazdów, wśród których znajdą się być może posiadacze aut typu Off Road, a może nawet zwykłych osobówek.

Fot. Moto-Forum

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE