Reklama

Mieszkańcy zgłosili włamanie, kradzież, uszkodzenia samochodów

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy zgłosili włamanie, kradzież, uszkodzenia samochodów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na policję wciąż napływają zgłoszenia dotyczące ostatnich kilku dni, kiedy jeszcze nasza uwaga była skierowana na to, co jeszcze trzeba załatwić, co kupić, kiedy ubrać choinkę i jakie pyszności ugotować na święta, aby później zasiąść przy stole z bliskimi.

Na policję wciąż napływają zgłoszenia dotyczące ostatnich kilku dni, kiedy jeszcze nasza uwaga była skierowana na to, co jeszcze trzeba załatwić, co kupić, kiedy ubrać choinkę i jakie pyszności ugotować na święta, aby później zasiąść przy stole z bliskimi.

Policyjny rzecznik Krzysztof Piasek poinformował, że na szczęście od kilku dni nie wydarzył się żaden wypadek. Statystyka dla kolizji i to tylko z ostatniej doby już nie prezentuje się tak dobrze. Doszło do 12 kolizji w mieście i dwóch na terenie powiatu. Pojawiły się kolejne zgłoszenia dotyczące kradzieży na ul. Medycznej, chociaż nie takiej wartości, jak ostatnio, kiedy skradziono auto za około 140 tys. zł. Tym razem w okresie od 22 do 27 grudnia sprawca włamał się altanki na terenie ogrodów działkowych i zabrał ze sobą lodówkę wraz z wyposażeniem. Stratę oszacowano na około 1 tys. zł. Również w święta, w nocy z niedzieli na poniedziałek, doszło do kradzieży w jednym z lokali na Jachowicza. Złodziej przywłaszczył sobie telefon i klucze, wartość strat to około 1 tys. 800 zł.

Tuż przed świętami, w nocy z piątku na sobotę uszkodzono powłokę lakierniczą auta zaparkowanego na ul. Wyszogrodzkiej. Stratę oceniono na 2 tys. zł. Do drugiego uszkodzenia powłoki lakierniczej auta doszło na ul. Lasockiego już w święta, nocą z niedzieli na poniedziałek. W tym przypadku strata wyniosła 500 zł.   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE