Reklama

Mecenas Lewandowska wraca do akcji. Mediateka zaprasza na spotkanie z autorem

Opublikowano:
Autor:

Mecenas Lewandowska wraca do akcji. Mediateka zaprasza na spotkanie z autorem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Seria książek, których główną bohaterką jest adwokat Zuzanna Lewandowska, ma swój ciąg dalszy. Niedawno w na rynku okazał się "Świrus", którego akcja naturalnie rozgrywa się w Płocku. Mediateka zaprasza na spotkanie z autorem.

Seria książek, których główną bohaterką jest adwokat Zuzanna Lewandowska, ma swój ciąg dalszy. Niedawno w na rynku okazał się "Świrus", którego akcja naturalnie rozgrywa się w Płocku. Mediateka zaprasza na spotkanie z autorem. 

Jacek Ostrowski się nie zatrzymuje i w połowie czerwca wypuścił na rynek kolejną książkę. "Świrus" to już czwarta powieść autora, w której główną postacią jest charyzmatyczna Zuza Lewandowska, a akcja dzieje się w latach 70. w Płocku. Warto wspomnieć, iż bohaterka kryminałów w 2019 roku została okrzyknięta najciekawszą postacią polskiej powieści kryminalnej lub sensacyjnej, a Jacek Ostrowski został laureatem Czarnego Kapelusza na Poznańskim Festiwalu Kryminału GRANDA, ponadto w 2020 roku w ramach Warszawskiego Festiwalu Kryminału, odbył się Benefis Zuzy Lewandowskiej.

Spotkanie w "eMce" poprowadzi Joanna Banasiak, dyrektorka Książnicy. Bezpłatne wejściówki odbierać można w mediatece (Kościuszki 3b). Pamiętajmy, że ze względu na sytuacje epidemiologiczną ilość osób biorących udział w wydarzeniu jest ograniczona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE