Reklama

Meble, lampy ze śmieci. I co jeszcze?

Opublikowano:
Autor:

Meble, lampy ze śmieci. I co jeszcze? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Regały, pufy, lampy, kosze i kwietniki – takie rzeczy będzie potrafił wykonać każdy uczestnik warsztatów „EkoSITO – Twórczy recykling”. Realizuje je Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Uhuru Culture”.

Regały, pufy, lampy, kosze i kwietniki – takie rzeczy będzie potrafił wykonać każdy uczestnik warsztatów „EkoSITO – Twórczy recykling”. Realizuje je Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Uhuru Culture”.

Warsztaty ekologiczno-manualne są organizowane dla młodzieży powyżej piętnastego roku życia. Weźmie w nich udział 40 osób. Rozpoczęła się właśnie rekrutacja do udziału w projekcie, którego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób można dać drugie życie przedmiotom tradycyjnie uznanym za śmieci.

Makulatura, tektura, plastik, nienoszone ubrania, korki po winie, europalety, butelki PET i rolki po papierze toaletowym posłużą do stworzenia regałów, puf, lamp, koszy i kwietników. Uczestnicy projektu dowiedzą się również, na czym polega idea upcyklingu i czym jest ekodesign. W planach jest też konkurs na mural promujący te idee.

Warsztaty rozpoczną się w połowie sierpnia i będą trwały przez tydzień. Zajęcia, finansowane z Funduszu Grantowego dla Płocka, będą całkowicie bezpłatne. Rejestracja chętnych odbywa się za pomocą bloga projektu www.ekosito.wordpress.com i stronę stowarzyszenia na FB.

Fot Fundusz Grantowy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE