Reklama

Maturzyści zatańczyli poloneza na Starym Rynku [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Maturzyści zatańczyli poloneza na Starym Rynku [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Maturzyści, zanim na dobre przysiądą do książek powtarzając materiał do egzaminu dojrzałości, po raz 17. ruszyli w tany. Na starówce kilkaset osób złapało się za ręce i wspólnie z prezydentem Płocka zatańczyło poloneza. Czy ten polonez przyniesie powodzenie podczas egzaminu? Tego im jak najbardziej życzymy.

Maturzyści, zanim na dobre przysiądą do książek powtarzając materiał do egzaminu dojrzałości, po raz 17. ruszyli w tany. We wtorek na starówce kilkaset osób złapało się za ręce i wspólnie z prezydentem Płocka zatańczyło poloneza. Czy ten polonez przyniesie powodzenie podczas egzaminu? Tego im jak najbardziej życzymy.

Wspólny polonez maturzystów pod gołym niebem stał się już tradycją. Miło jest po latach spojrzeć na takie zdjęcia z młodości, tym bardziej we wtorek wielu fotografów postanowiło uwiecznić taniec na Starym Rynku kolejnego rocznika z płockich szkół średnich. Zabawę organizowała, jak w latach poprzednich, płocka redakcja Gazety Wyborczej przy współpracy z Ratuszem. Tym razem pierwsze kroki w rytm muzyki postanowiono punktualne o godzinie 12.00. W jednej z pierwszych par zatańczył również prezydent Płocka. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE