Reklama

Reklama

Materiały wybuchowe w szkołach? Wszystkie placówki pod policyjnym nadzorem

Opublikowano: śr, 8 maj 2019 09:40
Autor:

Materiały wybuchowe w szkołach? Wszystkie placówki pod policyjnym nadzorem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś do godz. 9.00 do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęło 21 zgłoszeń dotyczących podłożenia materiału wybuchowego w placówkach oświatowych na terenie miasta Płocka, w tym trzy dotyczą powiatu: Wyszogrodu, Gąbina i Drobina. Policjanci wprowadzili dodatkowe środki ostrożności. - Przypominamy, że za celowe i fałszywe zawiadomienie o zagrożeniu grozi kara do ośmiu lat więzienia - podkreślają w płockiej komendzie.

Reklama

Dziś do godz. 9.00 do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęło 21 zgłoszeń dotyczących podłożenia materiału wybuchowego w placówkach oświatowych na terenie miasta Płocka, w tym trzy dotyczą powiatu: Wyszogrodu, Gąbina i Drobina. Policjanci wprowadzili dodatkowe środki ostrożności. - Przypominamy, że za celowe i fałszywe zawiadomienie o zagrożeniu grozi kara do ośmiu lat więzienia - podkreślają w płockiej komendzie.

- Wszystkie zgłoszenia wpływały na skrzynki pocztowe szkół. Będziemy sprawdzać każdą placówkę, do której informacja o podłożeniu materiałów wybuchowych wpłynęła - mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Policjanci płockiej komendy objęli całonocnym nadzorem wszystkie szkoły na terenie miasta Płocka oraz trzy szkoły w powiecie (Wyszogród, Gąbin, Drobin), w których odbywają się egzaminy maturalne. - Jednocześnie z działaniami prewencyjnymi i czynnościami sprawdzającymi na miejscu, specjalna grupa policjantów ustala sprawców fałszywych alarmów - dodaje policjantka.

[ZT]22275[/ZT]

AKTUALIZACJA (godz. 11.27)

Placówki szkolne na terenie miasta już zostały sprawdzone, pozostały te na terenie powiatu. Na razie alarmy okazały się fałszywe. Matury wszędzie się odbyły.

AKTUALIZACJA (godz. 13.33)

Policjanci łącznie sprawdzili 22 szkoły. Nie znaleziono ładunków wybuchowych.

Fot. czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.