Reklama

Masz pytanie do polityków? Możesz je zadać

Opublikowano:
Autor:

Masz pytanie do polityków? Możesz je zadać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę odbędzie się kolejna debata kandydatów na posłów. Jeśli macie do nich jakieś pytania, znów macie okazję je zadać.

W środę odbędzie się kolejna debata kandydatów na posłów. Jeśli macie do nich jakieś pytania, znów macie okazję je zadać.

Pierwsza debata organizowana wspólnie przez Portal Płock, Radio Płock, Tygodnik Płocki i Gazetę Wyborczą w Hotelu Herman okazała się sporym sukcesem - szesnaścioro kandydatów (po dwie osoby z każdego komitetu) zostało przepytanych na wiele sposobów o najróżniejsze sprawy.

Ale kto nie usłyszał odpowiedzi na nurtujące go pytanie, ma kolejną szasnę - w  środę w Spółdzielczym Domu Kultury odbędzie się kolejna debata kandydatów. Jej gospodarzem jest Polskie Radio RDC, a partnerem - Portal Płock.

Odpytywanych będzie ośmioro kandydatów: Magdalena Malińska (Razem), Elżbieta Gapińska (PO), Marek Jakubiak (Kukiz’15), Marek Opioła (PiS), Piotr Zgorzelski (PSL), Tomasz Górski (KORWiN), Stanisław Jakubowski (ZL) i Marcin Podsędek (Nowoczesna). Debata będzie transmitowana w Radiu dla Ciebie od 18.00 do 19.24.

Pytania można przesyłać na adres [email protected] (muszą być one skierowane do wszystkich kandydatów).  Kandydatom zostaną zadane najciekawsze lub najczęściej powtarzające się pytania internautów, a także osób z widowni (pytania będą losowane).

Debata rozpocznie się o 18.00 w SDK-u. Wstęp wolny.

Czytaj też:

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE