Reklama

Reklama

Masz pomysł na własny biznes? Można otrzymać 22 tys. zł

Opublikowano: 13 sierpnia 2020 12:51
Autor:

Masz pomysł na własny biznes? Można otrzymać 22 tys. zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To szansa dla bezrobotnych z powiatu płockiego ziemskiego. 21 sierpnia można złożyć wniosek o przyznanie pieniędzy na podjęcie działalności gospodarczej.

Reklama

To szansa dla bezrobotnych z powiatu płockiego ziemskiego. 21 sierpnia można złożyć wniosek o przyznanie pieniędzy na podjęcie działalności gospodarczej.

Stopa bezrobocia w powiecie płockim wynosi 11,5 proc., w Polsce jest to średnio 6,1 proc. 

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku ogłosił uzupełniający nabór wniosków w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie płockim (III)", współfinansowanego przez Unię.

Kto może skorzystać ze wsparcia w wysokości do 22 tys. zł? Pięć osób, które spełnią określone warunki. Mogą to być mężczyźni, nie będący dotychczas uczestnikami projektu, zarejestrowani w PUP w Płocku jako bezrobotni, będący w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, należący do jednej z następujących grup:
- osoby w wieku 50 lat i więcej,
- osoby z niepełnosprawnościami,
- osoby długotrwale bezrobotne (pozostające bez pracy, gotowe do podjęcia pracy i aktywnie poszukujące zatrudnienia nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy),
- osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych (z wykształceniem podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym).

Formularze wniosków można pobrać ze strony www.plock.praca.gov.pl. Wypełnione wnioski wraz z załącznikami (m.in. opis przedsięwzięcia) przyjmowane będą w siedzibie PUP w Płocku, ul. Kostrogaj 1, w sali obsługi klienta - Centrum Aktywizacji Zawodowej - parter, tylko dnia 21 sierpnia 2020 r. Zainteresowany musi złożyć wniosek osobiście.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy PUP, pokój 22, tel. 24/267-46-58.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.