Reklama

Masz małe dziecko? Przyjdź na warsztaty

Opublikowano:
Autor:

Masz małe dziecko? Przyjdź na warsztaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości „Planeta dziecko” to cykl warsztatów dla młodych rodziców i tych, którzy dopiero spodziewają się maluszka. Trzeba się śpieszyć - warsztaty są za darmo, a liczba miejsc ograniczona.

„Planeta dziecko” to cykl warsztatów dla młodych rodziców i tych, którzy dopiero spodziewają się maluszka. Trzeba się śpieszyć - warsztaty są za darmo, a liczba miejsc ograniczona.

Są jeszcze wolne miejsca na jutrzejsze spotkanie dla młodych i przyszłych mam i ojców. Uczestnicy warsztatów „Planeta dziecko” spotkają się m.in. ze specjalistami z zakresu: pielęgnacji i rozwoju dziecka (lekarz pediatra), zdrowegoodżywiania rodziców i ich pociech (dietetyk), psychologii rozwoju (psycholog dziecięcy). Będą również pokazy ratownictwa medycznego, nie zabraknie również wskazówek dotyczących pielęgnacji i szybkiego powrotu do formy po ciąży.

Warsztaty odbędą się jutro, we wtorek, w Hotelu Czardasz przy ul. Dobrzyńskiej 62B w godz. 17:00 – 20:00. Udział jest bezpłatny, trzeba się zarejestrować za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.planeta-dziecko.pl

Poza Płockiem „Planeta dziecko” gości również m.in. w Bełchatowie, Kaliszu, Skierniewicach, Sieradzu, Częstochowie i Włocławku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE