Reklama

Masz ładny ogród? Pochwal się i wygraj!

Opublikowano:
Autor:

Masz ładny ogród? Pochwal się i wygraj! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa konkurs na najpiękniejszy ogród w całym powiecie płockim. Pochwalcie się swoimi ogrodami, by inni mogli podziwiać pięknie ukwiecone grządki, bujną roślinność, finezyjne skalniaki, zaciszne oczka wodne...

Trwa konkurs na najpiękniejszy ogród w całym powiecie płockim. Pochwalcie się swoimi ogrodami, by inni mogli podziwiać pięknie ukwiecone grządki, bujną roślinność, finezyjne skalniaki, zaciszne oczka wodne...

W konkursie organizowanym przez starostwo powiatowe mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy zameldowani w powiecie płockim, którzy są właścicielami ogrodów albo mają upoważnienia od właściciela obiektu. Jak informuje Aleksandra Dybiec z płockiego starostwa, aby wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są nagrody rzeczowe, trzeba wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać zdjęcia najładniejszych zakątków ogrodu, a następnie czekać na informację z komisji konkursowej, która po uzgodnieniu terminu przyjedzie, by na żywo obejrzeć zgłoszone miejsce.

Ogrody będą oceniane pod kątem pięciu kryteriów: prawidłowego rozplanowania obiektu, racjonalnego urządzenia części wypoczynkowej, elementów architektury ogrodowej takich jak kwietniki, skalniaki, murki kwiatowe, pergole, utrzymania trawników, doboru roślin zdobiących obiekt przez cały okres wegetacji i ogólnych wrażeń estetycznych. Za każde kryterium będzie można dostać od 1 do 5 punktów, konkurs wygrają trzy osoby z największą ich liczbą.

Kartę zgłoszeniową i szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.powiat-plock.pl w zakładce „Konkursy”.

Niedawno pisaliśmy o powrocie mody na ogródki przed blokami w Płocku. Więcej czytaj:

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE