Reklama

Marzysz o wielkich pieniądzach? Od nich dowiesz się, jak je zdobyć

Opublikowano:
Autor:

Marzysz o wielkich pieniądzach? Od nich dowiesz się, jak je zdobyć - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na giełdzie można dużo zarobić, ale też dużo stracić. Z pomocą Fraktal Trader poznasz zasady inwestowania. Z wiedzy i doświadczenia firmy skorzystały tysiące osób. Większość z nich regularnie zarabia na swoich operacjach finansowych. O tym, jak osiągnąć sukces na giełdzie rozmawiamy z Damianem Karbowiakiem, który wykorzystuje własne doświadczenia, bu uczyć innych skutecznego inwestowania.

Na giełdzie można bardzo dużo zarobić, ale też dużo stracić. Z pomocą Fraktal Trader poznasz zasady skutecznego inwestowania. Z wiedzy i doświadczenia tej firmy skorzystało 12 tysięcy osób w Polsce i na świecie. Większość z nich regularnie zarabia na swoich operacjach finansowych. O tym, jak osiągnąć sukces na giełdzie rozmawiamy z Damianem Karbowiakiem, który wykorzystuje własne doświadczenia, by uczyć innych skutecznego inwestowania.

Od czego zacząć? Jakiego kapitału potrzeba na początek?

Żeby zacząć wcale nie trzeba mieć dużo. Rachunek można założyć, mając ok. 500 zł. To kwota raczej osiągalna dla każdego. Optymalna wielkość rachunku, która pozwoli zarobić kilkaset lub nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie, to od 4-5 do 10 tys. zł.

Wielokrotnie słyszałem mit, że aby dużo zarobić, trzeba dużo włożyć. Takie przekonanie wynika z tego, że ludzie są przyzwyczajeni do operowania zmianą procentową. My posługujemy się nie zmianą procentową tylko dźwignią finansową. To swego rodzaju lewar, który pozwala wykorzystać mniejszy kapitał i siłę tego narzędzia, żeby w krótkim czasie zarabiać więcej niż np. na akcjach czy obligacjach (zmiana procentowa).

Właśnie tego można dowiedzieć się na Waszych kursach ?

To wszystko tłumaczymy podczas najbardziej podstawowego warsztatu. Podczas warsztatu uczestnik odpowiada sobie na pytanie, czy czuje taką formę zarabiania, to jest dla niego, czy to rozumie, czy to mu się podoba i chce inwestować na giełdzie.

Pierwszy etap jest stosunkowo tani - kosztuje 300 zł za 10 godzin szkolenia i 10 godzin internetowego supportu z naszym zespołem, który pomaga zobaczyć, jak to wygląda na rynku w praktyce. 20 godzin wiedzy za 300 zł to to dość niedużo. Robimy to celowo, ponieważ chcemy pokazać jak największej liczbie osób, że mogą zmienić swoje życie i dać im możliwość, żeby skorzystały.

Czy każdy może zacząć inwestować na giełdzie?

Uważam, że inwestowanie na giełdzie wymaga umiejętności panowania nad emocjami. Jest to także sprawdzian dla rozwoju nas samych. Ktoś kto nie sprawdzi, nie poczuje i nie doświadczy - nie może jasno stwierdzić, że się do tego nadaje.

Formalnie, żeby inwestować i podejmować jakieś decyzje finansowe, trzeba mieć ukończone 18 lat. W praktyce mieliśmy w sali szkoleniowej licealistów, którzy przychodzili z rodzicami, a więc wiek nie jest tutaj barierą. Najmłodszy uczestnik mojego szkolenia był właśnie licealistą, a najstarszy miał 73 lata, był na emeryturze i chciał sobie "dorobić".

Dowiedz się więcej o warsztatach on-line Fraktal Trader na fraktaltrader.eu. Odbierz 50% zniżki, używając promocyjnego kodu: 20000.

 

Przy szkoleniu adeptów giełdy korzysta pan z własnych doświadczeń. Jak zarobił pan swoje pierwsze „duże pieniądze”?

Duże pieniądze zarobiłem po wielu przebojach i błędach. Miałem inne dzieciństwo niż wszyscy, po śmierci rodziców mnie i niepełnosprawnego brata wychowywała babcia. Szybko musiałem nauczyć się być dorosłym i zarabiać na siebie. Kiedy przyszedł czas na studia, musiałem też znaleźć jakąś pracę, która pozwoli na wynajęcie mieszkania, studia i zabawę od czasu do czasu. Usłyszałem gdzieś, że można wyjechać do pracy za granicę, więc wyleciałem do Stanów Zjednoczonych. Byłem tam prawie rok i pracowałem bardzo ciężko - po 12-15 godzin na dobę. Na początku pracowałem na budowie, później w restauracjach - zawsze na dwie zmiany, siedem dni w tygodniu.

Kiedy wróciłem, miałem pieniądze, ale nie zmienił się mój sposób myślenia. W związku z tym bardzo szybko wszystko wydałem. Kupiłem wtedy mój pierwszy samochód. Byłem z tego bardzo zadowolony, ale dzisiaj uważam, ze to był błąd - błąd w sposobie myślenia. To ono różni ludzi bogatych i biednych.

Sprawdź, co różni ludzi biednych i bogatych na fraktaltrader.eu. Zapisz się aa szkolenie on-line i odbierz 50% zniżki, używając promocyjnego kodu: 20000.

 

Kiedy zmieniło się pana podejście do pracy i zarabiania pieniędzy?

Pobyt w Stanach uświadomił mi, że nie chcę tak żyć - że taka ciężka praca nie jest dla mnie. Nie dlatego że jestem leniwy, tylko dlatego, że kiedy przestaję pracować, przestaję zarabiać i to co odłożyłem, zaczyna znikać.

Szukałem innych możliwości w internecie, współpracowałem krótko z polskim brokerem bez wiedzy i instrukcji. To były inwestycje w ciemno. Zarabiałem i traciłem. Wyciągnąłem ważny wniosek - aby zajmować się zarabianiem dużych pieniędzy- trzeba się najpierw tego nauczyć od najlepszych.

Zaczął pan od podstaw?

Tak. W życiu nie ma przypadków- trafiłem na webinar i warsztaty mojego aktualnego wspólnika Kamila, który przedstawił tematykę giełdy od zupełnie innej strony.

To był rok 2016. Moja znajomość z Kamilem zaczęłam się w marcu, a w grudniu miałem na koncie 700 tys. zł, podpisany akt notarialny na swoje pierwsze mieszkanie, nowy samochód. To był dla mnie wystarczający dowód, że ta strategia działa.

Jak od inwestowania przeszedł pan do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem na szkoleniach?

W pewnym momencie doszliśmy do wniosku, że warto się tą cenną wiedzą dzielić. Jeśli ja dostałem szansę od życia, to czemu mam jej nie oddać komuś innemu, jeśli już jestem gotów. Szkolimy używając przejrzystych i prostych metafor i porównań, które są zrozumiałe dla wszystkich. W krótkim czasie wyjaśniamy, jak to się robi w praktyce - bez używania trudnych ekonomicznych pojęć i robienia nudnych wykładów.

Stwierdziliśmy, że skoro ja się tego nauczyłem w niedługim czasie, to możemy spróbować z innymi. Pierwszy warsztat był dla naszych znajomych. Uczyliśmy ich podstaw. Byli zachwyceni i chcieli uczyć się więcej i więcej... I tak w drugim kwartale 2016 roku, bazując tylko na rekomendacjach i poleceniach stworzyliśmy firmę, która jest właściwie monopolistą na rynku polskim i szkoli ludzi z całego świata.

Przez ostatnie cztery lata przeszkoliliśmy ok. 11-12 tys. kursantów. Z tego, wg statystyk osób zalogowanych do naszych autorskich platform, ok. 50% zarabia. To duży sukces, ponieważ dane Najwyższej Izby Kontroli pokazują, że ogółem na rynku ok. 90% osób regularnie traci.

Dowiedz się więcej o warsztatach on-line Fraktal Trader na fraktaltrader.eu. Odbierz 50% zniżki, używając promocyjnego kodu: 20000.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=8eeaeySNy_A[/YT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE