Reklama

Malują znaki poziome. Kierowcy uważajcie!

Opublikowano:
Autor:

Malują znaki poziome. Kierowcy uważajcie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z czasowymi utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy. Miejski Zarząd Dróg planuje bowiem odświeżenie oznakowania poziomego w Płocku. Sprawdź gdzie.

Z czasowymi utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy. Miejski Zarząd Dróg planuje bowiem odświeżenie oznakowania poziomego w Płocku. Sprawdź gdzie.

Jak informuje MZD, w pierwszej kolejności będzie wykonane oznakowanie poziome na drogach krajowych – nr 60 i 62 (al. Kilińskiego, Al. Jachowicza, al. Piłsudskiego, ul. Wyszogrodzka, ul. Bielska), a także w centrum miasta (ul. Kolegialna, Kwiatka, Sienkiewicza, Wyszogrodzka). Następnie będzie wykonywane oznakowanie na drogach wojewódzkich i powiatowych. Realizacja prac uzależniona jest od warunków atmosferycznych. 

Inna ekipa malarska dokona oznakowania miejsc dla osób niepełnosprawnych (kolor niebieski) oraz Strefy Płatnego Parkowania.

Malowanie oznakowania poziomego będzie głównie wykonywane w godzinach nocnych i poza godzinami popołudniowego szczytu komunikacyjnego, aby zminimalizować utrudnienia w ruchu drogowym.  Prace przeprowadza firma Grawil. W okresie realizacji prac mogą jednak występować czasowe utrudnienia w ruchu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE