Reklama

Majka wciąż szuka domu. Czas goni

Opublikowano:
Autor:

Majka wciąż szuka domu. Czas goni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli szybko nie znajdzie się dom dla Majki, urocza kundelka, która w swych krótkim psim życiu sporo się już nacierpiała, trafi do schroniska.

Jeśli szybko nie znajdzie się dom dla Majki, urocza kundelka, która w swych krótkim psim życiu sporo się już nacierpiała, trafi do schroniska.

Majka ma niecałe dwa lata, sięga mniej więcej do kolana. Jest przyjazna, posłuszna, nauczona czystości i pilnie szuka nowych właścicieli. Jak opowiada Mariola Wieteska, psina trafiła pod opiekę OTOZ Animals porzucona przez dotychczasowego opiekuna, który zresztą nigdy o nią nie dbał - wielokrotnie błąkała się sama po ulicach miasta, głodna, brudna, chora. Aż któregoś razu wynędzniała, u kresu sił położyła się pod drzwiami obcych ludzi. Płocczanie przygarnęli ją tymczasowo, ale niestety - jej czas w tym domu dobiega końca.

- Nie pozwólmy jej trafić do schroniska, tyle już przeszła - apelują członkowie OTOZ Animals i szukając dla psiny domu. Zapewniają, że pies jest zaszczepiony, zaczipowany i wysterylizowany. A poza tym… uwielbia się przytulać! Kontakt w sprawie adopcji: 604-214-443 lub 883-739-908 (członkowie OTOZ zastrzegają sobie prawo do wyboru domu dla Majki)

Zobaczcie sami, jaka urocza!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE