Reklama

Magiczna niedziela w Galerii Mazovia

Opublikowano:
Autor:

Magiczna niedziela w Galerii Mazovia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz kupić pierwszą solową płytę znanego płockiego rockmana Ryszarda Wolbacha? Przyjdź w niedzielę do Galerii Mazovia. Może uda Ci się zdobyć autograf artysty.

Chcesz kupić pierwszą solową płytę znanego płockiego rockmana Ryszarda Wolbacha? Przyjdź w niedzielę do Galerii Mazovia. Może uda Ci się zdobyć autograf artysty.

W niedzielę 8 grudnia od 14 do 18 Galeria Mazovia wypełni się „Kolorami nadziei”. Będą zaskakujące wydarzenia, happeningi, konkursy, recital Ryszarda Wolbacha, prezentacja wydawnictwa „Kolory nadziei” i mnóstwo innych atrakcji.

– Możemy uchylić rąbka tajemnicy. Około 15.30 powieje chłodem – zapowiadają przedstawiciele Agencji Ido, która jest producentem i wydawcą „Kolorów Nadziei”. – Każdy, kto w niedzielę pojawi się w Mazovii, będzie miał szansę kupić nasze wydawnictwo po wyjątkowo promocyjnych cenach.

Przy odrobinie szczęścia może liczyć również na autografy twórców.

„Kolory nadziei” są nowatorskim wydawnictwem, jakiego nie było jeszcze na polskim rynku muzycznym i księgarskim. To ekskluzywnie wydana książka z piękną oprawą graficzną i niezwykle klimatycznymi zdjęciami Alicji Reczek, znanej również jako White Alice (organizatorka niezwykle cenionych w środowisku warsztatów fotograficznych).
Podobno nie ocenia się książki jedynie po okładce (i po szacie graficznej). I dobrze się składa, bo „Kolory nadziei” niosą odpowiedzi na wiele ważkich pytań: jak poradzić sobie z problemami życia codziennego? jak walczyć ze stresem? co zrobić, aby nie załamać się porażkami? jak cieszyć się życiem i jeszcze pełniej z niego korzystać?

O tym wszystkim Barbarze Szafraniec opowiadają między innymi: dr Irena Eris (kosmetolog, przedsiębiorca), Artur Gadowski (zespół IRA), Hevia (hiszpański dudziarz), Tomasz Cichocki (żeglarz) oraz Jolanta Szymanek-Deresz (polityk). Zebrane niedługo przed katastrofą smoleńską wypowiedzi byłej płockiej posłanki mają wartość szczególną.

Jeśli ktoś jeszcze nie jest pewien, że warto stać się właścicielem „Kolorów nadziei”, być może da się przekonać na wieść o tym, że do wydawnictwa dołączone są dwie płyty. Jedną z nich sygnuje Kamil Szafraniec (Sopor), a drugą kultowy płocki rockman Ryszard Wolbach, znany z formacji Babsztyl i Harlem. Co ciekawe, materiał nagrany na potrzeby „Kolorów nadziei” to jego pierwszy album solowy!

Fot. Alicja Reczek

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE