Reklama

Magda Gessler w Płocku. Powstanie odcinek "Kuchennych rewolucji"?

Opublikowano:
Autor:

Magda Gessler w Płocku. Powstanie odcinek "Kuchennych rewolucji"? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Restauratorka Magda Gessler, kojarzona z programem "Kuchenne rewolucje", w weekend zjawiła się w Płocku, czym bez wątpienia zaciekawiła spacerowiczów na ul. Grodzkiej.

Restauratorka Magda Gessler, kojarzona z programem "Kuchenne rewolucje", w weekend zjawiła się w Płocku, czym bez wątpienia zaciekawiła spacerowiczów na ul. Grodzkiej.

O swojej wizycie Magda Gessler powiadomiła także w mediach społecznościowych:

- Witaj dawna stolico Polski ... Spaceruje i podziwiam .... Kocham was .. mg ??

Czy jej wizyta w niedzielę, 21 lipca wynikała z faktu utworzenia lokalu na Podolszycach Północ, czy też z potrzeby nagrania nowego odcinka "Kuchennych rewolucji" nadawanych w kanale TVN? Stacja TVN potwierdziła nam, że będzie kolejny sezon programu:

- Szczegóły dotyczące jesiennego, jubileuszowego (20.) sezonu „Kuchennych rewolucji” będą znane pod koniec sierpnia, bliżej startu programu - powiadomił Adrian Jabłoński z działu Public Relations w TVN.

Dodał, że formuła programu nie zostanie zmieniona.

Użytkownicy Facebooka dzielą się już zdjęciami z wizyty znanej restauratorki w centrum Płocka, w tym jak wychodzi z jednej z restauracji na ul. Grodzkiej. Informują, że była z nią ekipa filmowa, która kręciła wejście do lokalu i w środku podczas jedzenia wraz z typowym dla tego programu komentarzem o pierwszych wrażeniach z obecności w wybranym miejscu. Nowe odcinki serii pojawią się zapewne w stacji w jesiennej ramówce TVN. Jak dotąd program doczekał się 19 sezonów. Powstał na licencji brytyjskiego formatu „Kitchen Nightmares”, którego gospodarzem jest kontrowersyjny Gordon Ramsay.

Takie zdjęcie opublikowano w niedzielę na oficjalnej stronie Magdy Gessler na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE