Reklama

Magda Femme w Płocku z nowym projektem

Opublikowano:
Autor:

Magda Femme w Płocku z nowym projektem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Była wokalistka Ich Troje pojawi się w Płocku, aby wystąpić na Targach Zdrowego Życia, które odbędą się 21 i 22 września. Jednym z patronów medialnych tej imprezy jest Portal Płock.

Była wokalistka Ich Troje pojawi się w Płocku, aby wystąpić na Targach Zdrowego Życia, które odbędą się 21 i 22 września. Jednym z patronów medialnych tej imprezy jest Portal Płock.

Magda Femme rozpoczynała karierę jako wokalistka zespołu Ich Troje. Po sześciu latach współpracy z formacją Michała Wiśniewskiego zdecydowała się rozpocząć karierę solową. W 2006 roku była reprezentantką naszego kraju podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w Atenach.

W Płocku będzie promowała zarówno zdrowy tryb życia jak i swój najnowszy album „Retro Love”. Podczas pierwszego dnia targów spodziewać się można 90-minutowego występu artystki. Drugiego zaś Magda Femme poprowadzi karaoke.

Rok temu artystka gościła w Płocku, gdy swoją działalność inaugurowała Wakacyjna Klinika Odchudzania. – Możliwość brania udziału w projektach społecznych jest dla mnie niezwykle istotny. Problem otyłości dotyka coraz większej liczby ludzi. Niestety, nie wszyscy są świadomi konsekwencji. Cieszyłam się, patrząc na ludzi, którzy zaczynali swój udział w Wakacyjnej Klinice Odchudzania. Byli pełni nadziei – przyznała Magda Femme. – Od organizatorów dowiedziałam się, że w tym roku formuła imprezy ma zostać rozszerzona. Między innymi o porady dotyczące dzieci.

W tym roku organizatorzy zamierzają postawić na powiększenie różnorodności wystawców. Dzięki temu nie będą to zwyczajne, konwencjonalne targi, ale impreza, która na długo zapisze się w pamięci jej uczestników. Przygotowania można śledzić na bieżąco na oficjalnej stronie internetowe www.targizdrowegozycia.pl.

Polacy coraz częściej starają się zmieniać nie tylko swoje nawyki żywieniowe, ale również cały styl życia. Stąd coraz większa popularność wszelkich imprez związanych z ruchem. Zdrowy styl życia i aktywność fizyczna są coraz bardziej trendy. Co zrobić, by nie okazały się jedynie chwilowym kaprysem? Jak wytrwać w postanowieniach? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas tegorocznej edycji Targów Zdrowego Życia w Płocku.

Osoby odwiedzające tegoroczne targi nie tylko będą mogli podziwiać wspaniały głos Magdy Femma, ale również poddać się bezpłatnym badaniom specjalistycznym, pomiarowi ciśnienia tętniczego i stężenia glukozy we krwi oraz bezpłatnym pomiarom zawartości tkanki tłuszczowej (określanie BMI). Mają szansę poznać programy i produkty wspomagające kontrolę oraz redukcję wagi. Na specjalne porady liczyć mogą młodzi rodzice i kobiet w ciąży. Każdy może wziąć udział w pokazach gotowania oraz degustacji żywności naturalnej i ekologicznej.

Fot. Archiwum Organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE