Reklama

Macie niepotrzebne kurtki? Wiemy co z nimi zrobić

Opublikowano:
Autor:

Macie niepotrzebne kurtki? Wiemy co z nimi zrobić - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesień i zima to okres szczególnie trudny dla osób, które nie mają dachu nad głową. Płoccy wolontariusze starają się im pomóc.

Jesień i zima to okres szczególnie trudny dla osób, które nie mają dachu nad głową. Płoccy wolontariusze starają się im pomóc. 

Wymiana ciepła to akcja, która ma na celu pomóc osobom bezdomnym w przetrwaniu zimy. Pomysł narodził się rok temu w Budapeszcie i okazał  się strzałem w dziesiątkę. Rok temu dotarł także do Polski, a jego założenia są bardzo proste.

W szafach wielu z nas z pewnością zalegają kurtki i płaszcze zimowe, których już nie ubieramy. Przed siedzibą pełnomocnika ds. wolontariatu przy ul. Tumskiej 9 zostanie ustawiony specjalny wieszak. Zawiśnie na nim ciepła odzież, którą będą mogli odebrać potrzebujący. 

Kurtki można dostarczyć do biura pełnomocnika ds. wolontariatu, od poniedziałku do środy w godzinach 7:30-15:30, w czwartki 8:30-17:30 oraz piątki 8:30-15:30.

- Mamy nadzieję, że działanie pomoże bezdomnym i ubogim w przetrwaniu okresu niskich temperatur i podobnie jak w innych miastach, zintegruje lokalną społeczność wokół działań wolontarystycznych - apelują wolontariusze. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE