Reklama

Machina ruszyła. Audioriver czeka na festiwalowiczów

Opublikowano:
Autor:

Machina ruszyła. Audioriver czeka na festiwalowiczów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Blisko 30 tys. "kuracjuszy" chętnie przyjmują w namiotach na nabrzeżu. Rekonwalescenci przyjechali do Płocka na trzy dni, aby raczyć się muzyczną ofertą dostępną na nabrzeżu lub na Starym Rynku. Będą naświetlania lampami i liczne inhalacje, a to tylko nieliczne propozycje spośród zalecanych...

Blisko 30 tys. "kuracjuszy" chętnie przyjmują w namiotach na nabrzeżu. Rekonwalescenci przyjechali do Płocka na trzy dni, aby raczyć się muzyczną ofertą dostępną na nabrzeżu lub na Starym Rynku. Będą naświetlania lampami i liczne inhalacje, a to tylko nieliczne propozycje spośród zalecanych...

To oczywiście żartobliwy opis wydarzeń związanych z „domem zdrojowym Audioriver” (chociaż już może nie tak zabawny dla samych płocczan). Pełen opis możemy przeczytać na ASZ Dzienniku, znanym ze zmyślonych informacji (czerpiąc jednak inspirację z prawdziwych wydarzeń), który obwieścił, że „pierwsi kuracjusze już na zabiegach” w naszym mieście. Od rana do Płocka przybywają kolejni, którzy mają ochotę skorzystać z koncertów, targów muzycznych czy festiwalowego kina. Co bardziej uważni, wypatrzą dekoracje nawet na balkonach na Grodzkiej.

W rozpoczynających się w piątek targach biorą udział: DJ, Adam Kotkiewicz, Aktivist, ArsTechne, Audiotech, Carypla Records, Co Jest Grane 24, Good Music Productions, HouseRadio, Kombinat, Lauda Audio, Letnie Pranie Mózgu, Luzztro Records, Mash-Up Records, Mode.M Modular Shop, Othercult, Paul's Boutique Record Store, Playground, Plays.pl, Projektowa, Prozak 2.0, Schronisko Dla Roślin, Side One, Smolna, Subraum Records, Tropikalna, Up To Date Festival, Vinylex, Vinylgate, Winyl Płock. Na miejscu będą w sprzedaży czasopisma, płyty winylowe, CD i kasety. Nie tylko z muzyką elektroniczną.

Jeśli nawet nie macie biletu gwarantujące wstęp do "miasteczka" na nabrzeżu, koncerty będą trwały także na starówce na BURN Stage. 

BURN Stage - piątek: 
16:00 – 17:00 Maryo
18:30 – 19:30 Daniel Stetting
19:30 – 20:30 Novika & Mr. Lex

BURN Stage - sobota
10:30 – 12:00 ptr1 live
12:00 – 13:30 Seb Skalski
13:30 – 15:00 Seb & Rodrigezz
15:30 – 17:00 Matthew Dekay
18:30 – 20:00 Audiofly

Tylko najwyraźniej, przynajmniej w piątek, będą potrzebne kalosze i jakaś peleryna przeciwdeszczowa. Zawsze można ruszyć w tany z parasolem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE