Reklama

Ma 34 lata, dwójkę dzieci i nowotwór złośliwy...

Opublikowano:
Autor:

Ma 34 lata, dwójkę dzieci i nowotwór złośliwy... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pani Magdalena pochodzi z Płocka. Sama wychowuje dójkę dzieci i zmaga się z nowotworem złośliwym. Szansą na powrót do zdrowia jest 6-miesięczna terapia specjalnym lekiem.

Pani Magdalena pochodzi z Płocka. Sama wychowuje dójkę dzieci i zmaga się z nowotworem złośliwym. Szansą na powrót do zdrowia jest 6-miesięczna terapia specjalnym lekiem.

Płocczanka jest po dwóch operacjach i chemioterapii, którą przetrwała z myślą, że wyzdrowieje. Niestety, pojawiły się nowe ogniska choroby.

- Przetrwam każde leczenie dla moich dzieci - wyznaje pani Magdalena. - Do tej pory wystarczały moje siły, ale już nie wystarczą. Potrzebuję leku, na który mnie nie stać...

By rozpocząć leczenie potrzeba jeszcze ponad 80 tys. zł. 

- Piszę przez łzy, czując się bezradna i opuszczona - wyznaje pani Magdalena. - Moje dzieci: Zbyszek i Ada mają tylko mnie. A teraz nowotwór chce im i to zabrać, a mnie zabrać dzieci, to jest w tym wszystkim najgorsze. 

Zbiórkę na leczenie prowadzi fundacja Siepomaga, akcję wsparło już niemal 300 osób. To jednak nadal za mało. Liczy się każdy dzień i każda wpłacona złotówka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE