Reklama

Łukasiewicza do zamknięcia. Szykuje się poważny remont i utrudnienia dla kierowców

Opublikowano:
Autor:

Łukasiewicza do zamknięcia. Szykuje się poważny remont i utrudnienia dla kierowców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Odcinek ul. Łukasiewicza, między skrzyżowaniem z ul. Tysiąclecia i ul. Gałczyńskiego zostanie wkrótce wyłączony z ruchu. Prace remontowe potrwają od połowy lutego do końca kwietnia 2018 roku.

W najbliższym czasie wyłączony z ruchu będzie odcinek ul. Łukasiewicza, między skrzyżowaniem z ul. Tysiąclecia i ul. Gałczyńskiego. Prace remontowe potrwają od połowy lutego do końca kwietnia 2018 roku. 

 

- Rozpoczęliśmy przebudowę ul. Łukasiewicza. Zakres prac jest bardzo duży i obejmuje przebudowę nawierzchni, budowę kanalizacji, nowych odcinków, nowych dróg rowerowych oraz nowego oświetlenia na docinku od skrzyżowania z ul. Tysiąclecia do skrzyżowania z ul. Długą - mówi Andrzej Nowakowski, prezydent Płocka.

Koszt inwestycji to ponad 28 mln zł, na co pozyskano unijną dotację wyoskości ponad 22 mln zł. Wykonawcą prac jest firma Skanska, a cała inwestycja podzielona została na kilka etapów:

ETAP II

- Przebudowa ul. Łukasiewicza na odcinku od ul. Batalionów Chłopskich do ul. 7 czerwca 1991 roku - skrzyżowania będą przejezdne, a prace potrwają od połowy kwietnia do końca maja;

ETAP III

- Prace na skrzyżowaniu ul. Łukasiewicza z ul. Batalionów Chłopskich i Gałczyńskiego - odcinek będzie wyłączony z ruchu prze cały maj.

ETAP IV

- Odcinek ul. Łukasiewicza, od skrzyżowania z ul. 7 czerwca do Mostu Płockiego Czerwca 1976 roku - ruch w tym rejonie będzie odbywał się wahadłowo przez cały czerwiec.

ETAP V

- Odcinek ul. Łukasiewicza od Mostu Płockiego Czerwca 1976 roku do ul. Kobiałka - ruch będzie odbywał się wahadłowo od połowy lutego do końca kwietnia.

ETAP VI

- Odcinek od ul. Kobiałka do ul. Długiej wraz z przebudową skrzyżowania ul. Łukasiewicza z ul. Długą - planowany jest objazd po drodze technologicznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE