Reklama

Łódki na suficie, siedziska przypominające kadłub statku. Zmiany w galerii [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Łódki na suficie, siedziska przypominające kadłub statku. Zmiany w galerii [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Żeglarskie motywy ozdobiły zmodernizowaną przestrzeń restauracyjną w galerii Mazovia. Strefa gastronomiczna w nowym wydaniu ma w założeniu przypominać hangar na łodzie.

Żeglarskie motywy ozdobiły zmodernizowaną przestrzeń restauracyjną w galerii Mazovia. Strefa gastronomiczna w nowym wydaniu ma w założeniu przypominać hangar na łodzie.

Płock - miasto nad rzeką - do tego motywu postanowiono nawiązać aranżując przestrzeń gastronomiczną na piętrze w galerii Mazovia. Inspirację zaczerpnięto z istniejącego od lat 80. XIX w. Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego. Skorzystano z oryginalnych łódek wioślarskich i wioseł, montując je na suficie jako dekoracje bądź czyniąc z nich nietypowe osłony na oświetlenie w strefie. Meble wykonano z litego drewna takiego, jakie wykorzystywane jest do budowy łodzi. Siedziska bankietowe przypominają łodzie i nieduże statki niegdyś o wiele częściej widywane na rzece. Dzięki wygodnym miejscom siedzącym dla ponad trzystu gości oraz przestrzeni dla osób stojących wokół "pomostów", które oddzielają stoliki z miejscami do siedzenia od kolejek ustawiających się przy ladach najemców, nowa strefa gastronomiczna stała się przestrzenią nadającą się zarówno dla relaksu, jak i do rozmów w gronie rodzinnym czy osób chcących zjeść szybki posiłek

Nowy wygląd powstał według pomysłu pracowni vsf-creative.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE