Reklama

Letnia gala biznesu. Kto dostanie nagrodę?

Opublikowano:
Autor:

Letnia gala biznesu. Kto dostanie nagrodę? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocka Loża BCC organizuje w najbliższy piątek Płocką Letnią Galę Biznesu. Jak zapowiada Tomasz Szczęsny, sekretarz Płockiej Loży, będzie to szczególne wydarzenie. Po raz pierwszy zostanie wręczona nagroda specjalna w dowód uznania za zasługi w dziedzinie promowania przedsiębiorczości i działalności w sferze biznesu.

Płocka Loża BCC organizuje w najbliższy piątek Płocką Letnią Galę Biznesu. Jak zapowiada Tomasz Szczęsny, sekretarz Płockiej Loży, będzie to szczególne wydarzenie. Po raz pierwszy zostanie wręczona nagroda specjalna w dowód uznania za zasługi w dziedzinie promowania przedsiębiorczości i działalności w sferze biznesu.

Uroczystość odbędzie się 27 czerwca w płockim Hotelu Starzyński. Nie będzie to jedynie zwykłe spotkanie towarzyskie przy drinku. – Gala zgromadzi nie tylko elity towarzyskie, ale przede wszystkim będzie to forma współistnienia środowisk intelektualnych, biznesowych i politycznych, zmierzająca do nawiązania współpracy między nimi oraz wymiany poglądów – wyjaśnia Tomasz Szczęsny.

Każdego roku Płocka Loża BCC zamierza wręczać nagrodę specjalną. Powędruje ona do organizacji, firmy lub osoby wyróżniającej się w sferze biznesu lub promującej przedsiębiorczość przy pełnym otwarciu na współpracę. – W tym roku zostanie przyznana tylko jedna nagroda w drodze subiektywnej decyzji Rady Płockiej Loży BCC. Być może w przyszłym roku poszerzy się grono laureatów – zapowiada sekretarz organizacji.

Goście wysłuchają także 45-minutowego przemówienia Andrzeja Jacaszka. – To wybitny specjalista, który ma okazję szkolić najlepszych menadżerów w Polsce – nie ukrywa zadowolenia Tomasz Szczęsny z BCC. – W swojej prelekcji poruszy zagadnienie teorii przełomowych innowacji i odpowie przedsiębiorcom na pytanie, czy ich dzisiejszy sukces stanie się przyczyną jutrzejszej porażki.

Dla wielbicieli motocykli zaplanowano także pokaz motocykli marki BMW.

Andrzej Jacaszek od 2006 roku pełni funkcję wydawcy polskiej edycji prestiżowego magazyny biznesowego Harvard Business Polska. W swojej pracy zawodowej koncentruje się na takich zagadnieniach, jak proces zarządzania strategicznego, sprzedaż, marketing oraz ekonomika przedsiębiorstwa. Sprawował funkcję wiceministra finansów w rządzie Marka Belki w latach 2004-2005. Prowadzi własny blog biznesowy.

Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Zrzesza zarówno przedsiębiorców, jak i indywidualnych pracodawców wywodzących się ze wszystkich branż. Członkowie BCC reprezentują już 250 miast. Na terenie całej Polski powstały 24 loże regionalne, analogiczne do płockiej.

Organizacja lobuje na rzecz rozwoju gospodarki wolnorynkowej, tworzenia dobrego prawa i obrony interesów rodzimych przedsiębiorców. Stara się propagować idee odpowiedzialności społecznej firm. Honorowymi członkami BCC są m. in. Leszek Balcerowicz, Jerzy Buzek, José Manuel Barroso, George Bush, Jacques Chirac, Margaret Thatcher, Bill Clinton, Władysław Bartoszewski i Lech Wałęsa.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE