Reklama

Letnia Biesiada z Kasztelanem!

Opublikowano:
Autor:

Letnia Biesiada z Kasztelanem! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na wakacyjną Biesiadę! Już 7 lipca na Stadionie Miejskim w Płocku wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej: Afromental, Łąki Łan, Big Cyc, Mesajah. Marka Kasztelan z roku na rok zaskakuje mieszkańców Płocka coraz większą liczbą atrakcji i niespodzianek. Przekonajmy się, jak będzie tym razem!

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na wakacyjną Biesiadę! Już 7 lipca na Stadionie Miejskim w Płocku wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej: Afromental, Łąki Łan, Big Cyc, Mesajah. Marka Kasztelan z roku na rok zaskakuje mieszkańców Płocka coraz większą liczbą atrakcji i niespodzianek. Przekonajmy się, jak będzie tym razem!

Tradycja Regionu

Biesiada Kasztelańska już na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez Płocka. Jak co roku, nie zabraknie ciekawych atrakcji, a fani dobrej muzyki mogą liczyć na świetną zabawę. 7 lipca Stadion Miejski w Płocku rozbrzmiewać będzie w rytm największych hitów Afromental („Rock&Rollin’”, „Zaufaj”), Łąki Łan („Jammin”), Big Cyc („Facet to świnia”, „Makumba”) i Mesajah („Każdego dnia”, „Lepsza połowa”).

Czas na chillout!

Przed i w trakcie koncertowego szaleństwa warto się posilić i zregenerować siły w specjalnie wyznaczonych do tego strefach. Strefa Food Truck Party zaoferuje różnorodne menu. Uczestnicy Biesiady będą mogli wybierać spośród smakołyków serwowanych przez food tracki – popularnych „restauracji na kółkach”.

Ugasić pragnienie i zregenerować siły będzie można również w nowoczesnej i pełnej atrakcji Strefie Chilloutu. Nie zabraknie tu leżaków, schłodzonych napojów, dobrej muzyki i biesiadnej atmosfery.

Konkursy z cennymi nagrodami

Kasztelan zaprasza od samego początku, już od godziny 15. Pierwsi biesiadnicy mogą liczyć na konkursy i niespodzianki, do wygrania jak zwykle cenne nagrody. Nie zapomnijcie swoich smartfonów! Dlaczego?  Po pierwsze z uwagi na możliwość zrobienia selfie z gwiazdami na specjalnie przygotowanej ściance, po drugie ze względu na konkurs, w którym do wygrania będzie wysokiej klasy sprzęt elektroniczny.

Kolejna edycja Biesiady Kasztelańskiej gwarantuje jak zawsze świetną zabawę. 7 lipca Stadion Miejski przy ul. Sportowej 3 będzie najgorętszą areną w Płocku.

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza do wspólnego biesiadowania!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE