Reklama

Leroy Merlin obchodzi swoje 22-gie urodziny. Zobacz atrakcje

Opublikowano:
Autor:

Leroy Merlin obchodzi swoje 22-gie urodziny. Zobacz atrakcje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 2 do 18 listopada 2018 w każdym z 60 sklepów Leroy Merlin na wszystkich gości czekają urodzinowe niespodzianki: specjalne oferty, atrakcyjne promocje, konkursy oraz urodzinowe licytacje.

Od 2 do 18 listopada 2018 w każdym z 60 sklepów Leroy Merlin na wszystkich gości czekają urodzinowe niespodzianki: specjalne oferty, atrakcyjne promocje, konkursy oraz urodzinowe licytacje.

Już od 22 lat wspieramy naszych klientów w dążeniu do celu, którym jest realizacja marzeń o pięknym i wygodnym domu i ogrodzie. Służymy naszą wiedzą i produktami, pomagamy podejmować dobre decyzje, wspieramy na każdym etapie budowy, modernizacji, wyposażenia czy dekoracji domu. Urodziny Leroy Merlin to święto nas wszystkich: pracowników, dostawców, producentów, lokalnych społeczności, których jesteśmy częścią, ale przede wszystkim naszych klientów, którzy kochają swoje domy i ogrody. To przecież klienci, ich marzenia, potrzeby, oczekiwania, problemy i emocje są zawsze w centrum uwagi.  

Wyjaśnia Krzysztof Kordulewski Prezes Zarządu Leroy Merlin Polska.

Urodziny są doskonałą okazją do wspólnej zabawy, budowania relacji, dzielenia się dobrymi emocjami oraz rozdawania prezentów.  Serdecznie zapraszamy do sklepów.

Każdy z 60 sklepów Leroy Merlin w Polsce przygotował specjalny program, a w nim liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, licytacje, prezentacje, niespodzianki dla dorosłych i dzieci. W sklepach znajdą się także ciekawe i kuszące, przygotowane specjalnie z tej okazji, produkty po promocyjnych cenach oraz oferty specjalne. Nie zabraknie też urodzinowego tortu. Na specjalną uwagę zasługują licytacje produktów już od 1 zł ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje, Ogród, które będą się odbywały 3 razy dziennie. Tego jeszcze nie było!

Wśród produktów przeznaczonych na licytacje znajdują się meble kuchenne, elektronarzędzia, lampy, armatura łazienkowa, skrzydła drzwiowe i wiele innych. Szczegóły i regulamin urodzinowych licytacji znajdują się na stronie www.leroymerlin.pl oraz w punkcie informacyjnym każdego sklepu.Wielbicieli kwiatów z pewnością zainteresują wystawy najpiękniejszych storczyków przygotowane przez dział Ogród oraz konkurs na najpiękniejszą aranżację. Więcej informacji o konkursie na profilu Kocham Ogród: www.facebook.com/kochamogrod. Dzieci ucieszy najnowsza kolekcja dekoracji świątecznych, a rodziców promocyjne ceny, niższe nawet o 30%, na wiele produktów przydatnych do remontu i odświeżenia domu przed Świętami.

Warto w tych dniach odwiedzić sklepy Leroy Merlin, nie tylko, aby „upolować” super okazję, ale także w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów do domu.

Serdecznie zapraszamy!


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE